Trwa ładowanie...
ycipk-85gquk

Borys Budka z rodziną na Pol'and'Rock Festiwal. Pochwalił się zdjęciem

Politykom, po burzliwym okresie, też należy się odpoczynek. Borys Budka wybrał nietypową formę spędzania urlopu. Wraz z rodziną udał się na festiwal Pol'and'Rock. Relacją z wydarzenia pochwalił się na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Budka na wakacjach na Pol'and'Rock
Borys Budka na wakacjach na Pol'and'Rock (East News, Fot: Lukasz Kalinowski)
ycipk-85gquk

Borys Budka w czwartek zameldował się na festiwalu Owsiaka. A do tego nie pojechał tam sam, a ze swoją rodziną. Zdjęcie z wakacji opublikował na profilu instagramowym. Na fotografii pozują uśmiechnięte żona i córka.

Zdjęcie wywołało falę pozytywnych reakcji wśród instagramowiczów. Komentują, że "cudna rodzinka" i życzą "udanej zabawy". Niektórzy proszą o rady, czy na festiwal warto wybrać się z dziećmi.

ycipk-85gquk

Zdjęciami z festiwalu pochwaliła się również żona polityka. Pełną relację z imprezy zamieściła na Twitterze.

Polityk uzewnętrznił swoją rockową duszę kilka lat temu. To już kolejny raz, kiedy wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej uczestniczy w wydarzeniu organizowanym przez Jurka Owsiaka.

ycipk-85gquk

To nie jedyny polityk, który jest zwolennikiem tego festiwalu. W zeszłym roku wraz z Budką na koncerty pojechał Grzegorz Schetyna. Choć wtedy wizyta polityków miała zabarwienie anty-PiS-owe. Pojechali na Woodstock, aby pokazać, że popierają Jurka Owsiaka w konflikcie z partią rządzącą.

Pol'and'Rock Festiwal wcześniej znany był jako Woodstock. Wydarzenie organizowane przez Owsiaka zaczęło się w czwartek i potrwa do niedzieli.

Źródło: natemat.pl

ycipk-85gquk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Nad Bałtykiem słońce, a na plażach parawany

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-85gquk

ycipk-85gquk
ycipk-85gquk