Trwa ładowanie...
d8wr2b6

Bilans dnia. Sprawdź, co wydarzyło się w niedzielę

Matki w Sejmie wściekłe na Dudę, Tusk sugeruje powrót do polskiej polityki, wpadka w spocie Jakiego, a także wypadek pod Bydgoszczą. Zobacz, co wydarzyło się 29 kwietnia 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Protestujący w Sejmie niepełnosprawni są zawiedzeni słowami prezydenta Andrzeja Dudy
Protestujący w Sejmie niepełnosprawni są zawiedzeni słowami prezydenta Andrzeja Dudy (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d8wr2b6
  • Tusk sugeruje powrót do polskiej polityki. - Czuję bardzo serdeczną i jednocześnie delikatną presję - powiedział były premier. Przewodniczący Rady Europejskiej odebrał w sobotę nagrodę europejskiej Polonii za promowanie Polski w Europie.
  • Wpadka w spocie Jakiego. Startujący w wyborach na prezydenta Warszawy kandydat PiS popełnił błąd, myląc dzielnicę Pragę ze stolicą Czech. Wytknął mu to m.in. Sławomir Neumann w programie "Kawa na ławę".
d8wr2b6

Zobacz także: "On byłby kiep, gdyby tego nie wykorzystał". Miller o Tusku

  • Wypadek pod Bydgoszczą. Dwa samochody zderzyły się czołowo w miejscowości Ameryczka (woj. kujawsko-pomorskie). Zginęły wszystkie 4 osoby, które brały udział w wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jeden z kierowców stracił kontrolę nad kierownicą podczas wyprzedzania i uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd.
  • Upalny początek majówki. W niedzielę temperatury sięgały prawie 30 stopni, było pogodnie i słonecznie. W poszukiwaniu ukojenia przed upałem ludzie uciekali nad wodę, niektórzy postanowili wykorzystać sprzyjającą aurę do opalania. Wieczorem w niektórych miejscach pojawiły się burze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d8wr2b6

Podziel się opinią

Share

d8wr2b6

d8wr2b6
Więcej tematów