Trwa ładowanie...
d5d6ob7

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w środę

Pierwsza miesięcznica smoleńska po rekonstrukcji rządu, nowe ekspertyzy w sprawie teczki TW "Bolek", debata o ustawie aborcyjnej oraz awaryjne lądowanie samolotu w Warszawie. To najważniejsze wydarzenia środy 10 stycznia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W samolocie nie wysunęło się podowzie
W samolocie nie wysunęło się podowzie (Twitter, Fot: automapics)
d5d6ob7

1 Miesięcznica smoleńska. - Chwała tym, którzy walczyli o prawdę. Na czele z Antonim Macierewiczem – powiedział Jarosław Kaczyński przed Pałacem Prezydenckim. Zdymisjonowany szef MON usłyszał owacje i gromkie brawa stojąc głęboko w tłumie.

*2 Ekspertyza teczki TW "Bolek". *Instytut Pamięci Narodowej pokazał opinię w sprawie podrobienia podpisu Lecha Wałęsy w aktach z teczki TW "Bolek". Dokument, który jest odpowiedzią na zarzuty obrońców byłego prezydenta, można oglądać na stronach IPN.

Zobacz też podsumowanie dnia Kuby Jankowskiego

3 Sejmowa debata o aborcji. Po świąteczno-noworocznej przerwie wróciły obrady Sejmu. Posłowie dyskutowali dziś o projekcie liberalizującym dostęp do aborcji. Choć frekwencja na sali obrad nie dopisała, padło wiele mocnych słów.

4 Awaryjne lądowanie na lotnisku w Warszawie. Wieczorem na Okęciuawaryjnie lądował samolot z Krakowa. W maszynie nie wysunęło się przednie podwozie. Żadnemu pasażerowi nic się nie stało, ale lotnisko do końca dnia pozostawało zamknięte.

d5d6ob7

Podziel się opinią

Share
d5d6ob7
d5d6ob7
Więcej tematów