Trwa ładowanie...
d2nyc24

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w poniedziałek

Premier poinformował o zwolnieniu wiceministrów, a Monika Jaruzelska o wystartowaniu w wyborach samorządowych. W poniedziałek zapadł też wyrok ws. prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. Sprawdź, co wydarzyło się 12 marca 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premier Mateusz Morawiecki przyjął dymisję 17 wiceministrów
Premier Mateusz Morawiecki przyjął dymisję 17 wiceministrów (PAP)
d2nyc24
  • Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że 17 wiceministrów straci pracę. Jak mówił, "zmiany nie są personalne czy polityczne, ale mają usprawnić pracę rządu". Rzeczniczka rządu zapowiedziała, że nie są to ostatnie zwolnienia.
  • Córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego, Monika Jaruzelska wystartuje w wyborach samorządowych z list SLD. Swoją decyzję uzasadnia obowiązkiem stawania w obronie rodzin wojskowych dotkniętych ustawą degradacyjną.
  • W poniedziałek zapadł wyrok ws. poświadczenie nieprawdy w dokumentach przez prezydent Łodzi Hannę Zdanowską. Sąd uznał, że doszło do poświadczenia nieprawdy przy staraniu się o kredyt i zasądził Hannie Zdanowskiej i jej partnerowi Włodzimierzowi G. 25 tys. zł grzywny.
  • Wrocławianie mogą być dumni, że jednym z nich pomógł Hindusowi w tarapatach i teraz w nagrodę poleci do Indii. Tymczasem na greckich boiskach szok i niedowierzanie po tym co zrobił prezes PAOK-u Saloniki. Zapraszamy na „Obiegówkę” z Kubą Jankowskim.
  • Gościem wtorkowego programu Wirtualnej Polski "Tłit" o godz. 8.30 będzie Jacek Sasin (PiS).
d2nyc24

Podziel się opinią

Share
d2nyc24
d2nyc24
Więcej tematów