Trwa ładowanie...
bilans dnia

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w poniedziałek

Premier poinformował o zwolnieniu wiceministrów, a Monika Jaruzelska o wystartowaniu w wyborach samorządowych. W poniedziałek zapadł też wyrok ws. prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. Sprawdź, co wydarzyło się 12 marca 2018 r.

Share
Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w poniedziałek
Źródło: PAP
d40ykhd
  • Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że 17 wiceministrów straci pracę. Jak mówił, "zmiany nie są personalne czy polityczne, ale mają usprawnić pracę rządu". Rzeczniczka rządu zapowiedziała, że nie są to ostatnie zwolnienia.
  • Córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego, Monika Jaruzelska wystartuje w wyborach samorządowych z list SLD. Swoją decyzję uzasadnia obowiązkiem stawania w obronie rodzin wojskowych dotkniętych ustawą degradacyjną.
  • W poniedziałek zapadł wyrok ws. poświadczenie nieprawdy w dokumentach przez prezydent Łodzi Hannę Zdanowską. Sąd uznał, że doszło do poświadczenia nieprawdy przy staraniu się o kredyt i zasądził Hannie Zdanowskiej i jej partnerowi Włodzimierzowi G. 25 tys. zł grzywny.
  • Wrocławianie mogą być dumni, że jednym z nich pomógł Hindusowi w tarapatach i teraz w nagrodę poleci do Indii. Tymczasem na greckich boiskach szok i niedowierzanie po tym co zrobił prezes PAOK-u Saloniki. Zapraszamy na „Obiegówkę” z Kubą Jankowskim.
  • Gościem wtorkowego programu Wirtualnej Polski "Tłit" o godz. 8.30 będzie Jacek Sasin (PiS).
d40ykhd

Podziel się opinią

Share
d40ykhd
d40ykhd
Więcej tematów