Trwa ładowanie...
bilans dnia

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w poniedziałek

Koszmar w Świdniku, kwestia polskich organizacji promujących nazizm, afera w Polskim Związku Narciarskim, wypadek na przejeździe w Kujawsko-Pomorskiem i przejście Michała Kamińskiego do PSL. Sprawdź, co wydarzyło się 22 stycznia 2018 r.

Share
Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w poniedziałek
Źródło: Forum
d1kysjy

1. Koszmar w Świdniku, rodzina z 10-letnim dzieckiem nie żyje. Według informacji RMF FM, zatrzymani już przyznali się do tego, że jechali samochodem. Mieli tego wieczora pić alkohol. Jeden z nich miał prowadzić auto, drugi zacierać ślady.

2. Promują faszyzm. Polskie organizacje, których możemy się obawiać Członkowie neonazistowskiej "Dumy i nowoczesności" nie są wyjątkiem. Organizacji, które za wzór stawiają Hitlera jest więcej. "Faszyzm? My jesteśmy gorsi" - zwykł mówić przewodniczący jednej z nich.

3. Siostra Michała Kłusaka walczy o wyjazd brata na IO. "Panowie z PZN nas oszukali! Przedstawiciele PZN mówili, że na igrzyska pojedzie ten, kto będzie najwyżej z Polaków na międzynarodowej liście olimpijskiej. Mój brat Michał starał się spełnić ten wymóg, jeździł na zawody i wszystko robił za swoje pieniądze. Był i do tej pory jest najwyżej na tej liście. Teraz - na parę godzin przed ogłoszeniem nazwiska tego, kto jedzie - dowiadujemy się, że liczyć się będą jednak punkty FIS, a PZN chce wysłać innego zawodnika - mówi siostra zawodnika.

d1kysjy

4. Tragedia w Kujawsko-Pomorskiem. Bus wjechał pod pociąg Do wypadku doszło na przejeździe kolejowo-drogowym pomiędzy stacjami Kornatowo – Grudziądz Mniszek w miejscowości Pniewite. Śmierć poniosła jedna osoba.

5. Michał Kamiński dołączył do klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego Dzięki transferowi polityka do PSL zachowa koło poselskie. - Dzięki solidarności, plan, który miał zniszczyć jedną z partii opozycyjnych nie powiódł się. Wygraliśmy z PiS-em - komentuje przewodniczący Ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz.

d1kysjy

Podziel się opinią

Share
d1kysjy
d1kysjy
Więcej tematów