Trwa ładowanie...
d4is9y4

Białystok. Kłótnia i strzelanina na Wygodzie. Sprawca uciekł

Białystok. Policja szukała kierowcy, którzy postrzelił drugiego mężczyznę na Wygodzie. Wcześniej miał zajechać mu drogę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Białystok. Strzelanina na Wygodzie, jest ranny (iStock.com)
d4is9y4

Do zdarzenia doszło po południu na ul. Wincentego Pola na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Jeden z kierowców zajechał innemu drogę. Wszystko wskazuje na to, że to doprowadziło do kłótni. Nie skończyło się jednak tylko na wymianie zdań.

Jak podaje lokalna "Gazeta Wyborcza", kierowca, który zajechał drogę, nagle wyciągnął w kierunku mężczyzny pistolet. Oddał strzał. Miał odjechać w stronę ulicy 42 Pułku Piechoty.

- Poszkodowany kierowca trafił do szpitala - informuje "Gazetę Współczesną" asp. Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego białostockiej policji.

d4is9y4

Zobacz także: Kolizja z udziałem Beaty Szydło. Śmiech w studio WP

Obecnie policja ustala przebieg zdarzenia. Na razie zatrzymano mężczyznę i kobietę. Poszukiwany jest drugi pasażer auta.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

d4is9y4

Podziel się opinią

Share

d4is9y4

d4is9y4
Więcej tematów