Trwa ładowanie...
d34hq7v

Białystok. 60-letni kieszonkowiec ukrywał w samochodzie broń palną i 180 sztuk ostrej amunicji

Białystok – policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież portfela. W jego aucie odkryto 180 sztuk amunicji i broń której posiadanie nie miał zezwolenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Białystok. 60-letni kieszonkowiec ukrywał w samochodzie broń palną i 180 sztuk ostrej amunicji
Białystok. 60-letni kieszonkowiec ukrywał w samochodzie broń palną i 180 sztuk ostrej amunicji (iStock.com)
d34hq7v

Białystok – 60-letni złodziej

W zeszły weekend dyżurny Komendy Miejskiej w Białymstoku otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży. Do przestępstwa doszło w jednym ze sklepów spożywczych znajdujących się na terenie miasta. Na podstawie zebranych informacji udało się ustalić, że łupem złodzieja padł portfel wraz z dokumentami poszkodowanego i kwotą wysokości 1300 zł. Nikt wówczas nie podejrzewał, czego posiadaczem jest jeszcze złodziej…

Interwencja policji

Podczas interwencji funkcjonariusz policji, 60-letni złodziej wrócił do sklepu w celu kontynuacji swoich zakupów. Od razu został rozpoznany i zatrzymany. Okazało się jednak, że w chwili obecnej mężczyzna nie posiadał przy sobie skradzionego portfela. Policjanci postanowili przeszukać jego samochód.

d34hq7v

Zaskakujące znalezisko

Ku wielkiemu zaskoczeniu policjantów, w samochodzie 60-latka znaleziono nie tylko skradziony przedmiot. Oprócz portfela z dokumentami (niestety już bez pieniędzy) znajdowała się broń palna – karabinek oraz blisko 180 sztuk ostrej amunicji, na które mężczyzna nie miał wymaganego pozwolenia. Złodziej otrzymał zarzuty kradzieży oraz posiadania broni palnej i amunicji bez wymaganego pozwolenia. Zgodnie z decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

d34hq7v

Podziel się opinią

Share

d34hq7v

d34hq7v
Więcej tematów