Trwa ładowanie...
ds78d2y
ds78d2y

Beata Szydło o skróceniu wieku emerytalnego: są możliwości znalezienia pieniędzy

Dziennikarze kilkakrotnie pytali Andrzeja Dudę o konkretne wyliczenia, na których mógłby oprzeć swój sztandarowy projekt przywrócenia poprzedniego wieku emerytalnego. Do tej pory tych liczb nie przedstawił - pyta Łukasz Warzecha w programie "Z każdej Strony" Wirtualnej Polski. - Mamy opinie wybitnych ekspertów, profesorów ekonomii, które dowodzą, że istnieją możliwości znalezienia funduszy i bardziej racjonalnego wydawania pieniędzy. Można też zreformować system podatkowy - odpowiada szefowa sztabu kandydata PiS Beata Szydło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ds78d2y

- Uważam, że Paweł Kukiz w tych wyborach osiągnął ogromny sukces. Bez względu na to, jakim wynikiem zakończy pierwszą turę, to rzeczywiście to jest rzecz godna podziwu, żeby nie mając zaplecza i środków finansowych, rzeczywiście uzyskać tak duże poparcie, jakim on się w tej chwili cieszy - mówi wiceprezes klubu parlamentarnego PiS Beata Szydło w programie "Z każdej strony".

Posłanka przyznaje, że PiS liczy w II turze wyborów prezydenckich na poparcie wyborców Pawła Kukiza i Janusza Korwin-Mikkego. Szydło wyjaśnia również, że nie ma jeszcze żadnych ustaleń na temat debaty między Andrzejem Dudą i Bronisławem Komorowskim. - Mam nadzieję, że Komorowski nie stchórzy w II turze i jednak rękawicę podejmie - mówi Beata Szydło.

Polecamy drugą część wywiadu: Paweł Kukiz i Janusz Korwin- Mikke w rządzie z PiS? Szydło: możliwe, że będziemy szukać koalicjanta

ds78d2y

Podziel się opinią

Share
ds78d2y
ds78d2y
Więcej tematów