Trwa ładowanie...
d18o9xy

Beata Szydło o skróceniu wieku emerytalnego: są możliwości znalezienia pieniędzy

Dziennikarze kilkakrotnie pytali Andrzeja Dudę o konkretne wyliczenia, na których mógłby oprzeć swój sztandarowy projekt przywrócenia poprzedniego wieku emerytalnego. Do tej pory tych liczb nie przedstawił - pyta Łukasz Warzecha w programie "Z każdej Strony" Wirtualnej Polski. - Mamy opinie wybitnych ekspertów, profesorów ekonomii, które dowodzą, że istnieją możliwości znalezienia funduszy i bardziej racjonalnego wydawania pieniędzy. Można też zreformować system podatkowy - odpowiada szefowa sztabu kandydata PiS Beata Szydło.

d18o9xy
d18o9xy

- Uważam, że Paweł Kukiz w tych wyborach osiągnął ogromny sukces. Bez względu na to, jakim wynikiem zakończy pierwszą turę, to rzeczywiście to jest rzecz godna podziwu, żeby nie mając zaplecza i środków finansowych, rzeczywiście uzyskać tak duże poparcie, jakim on się w tej chwili cieszy - mówi wiceprezes klubu parlamentarnego PiS Beata Szydło w programie "Z każdej strony".

Posłanka przyznaje, że PiS liczy w II turze wyborów prezydenckich na poparcie wyborców Pawła Kukiza i Janusza Korwin-Mikkego. Szydło wyjaśnia również, że nie ma jeszcze żadnych ustaleń na temat debaty między Andrzejem Dudą i Bronisławem Komorowskim. - Mam nadzieję, że Komorowski nie stchórzy w II turze i jednak rękawicę podejmie - mówi Beata Szydło.

d18o9xy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18o9xy
Więcej tematów