Trwa ładowanie...
d1rtr25

Beata Mazurek odpowiada na wpis Donalda Tuska. Pisze o "braku wiarygodności"

Po ataku na Magdalenę Ogórek Donald Tusk napisał, że "kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy". Na jego wpis odpowiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Zarzuciła mu "niebezpieczne podgrzewanie emocji".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Mazurek odpowiedziała na wpis Donalda Tuska
Beata Mazurek odpowiedziała na wpis Donalda Tuska (East News, Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER)
d1rtr25

"Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy, której ofiarami jesteśmy wszyscy. I wszyscy powinni solidarnie, w ramach prawa, przeciw temu kłamstwu protestować" - napisał na swoim profilu na Twitterze Donald Tusk

Większość użytkowników Twittera odebrała te słowa jako komentarz do sobotnich wydarzeń przed siedzibą TVP Info. Grupa osób próbowała uniemożliwić Magdalenie Ogórek wyjazd. Krzyczeli: "wstyd i hańba", "kłamczucha", "zatrudnijcie dziennikarzy" i przyklejali kartki z tymi hasłami na samochód. Ostatecznie jej auto musieli odeskortować policjanci.

d1rtr25

Mocne słowa Donalda Tuska. Pisze o "kłamstwie organizowanym przez władzę za publiczne pieniądze"

Na wpis Donalda Tuska zareagowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. "D.Tusk kolejny raz niebezpiecznie podgrzewa emocje w kraju. Wpis o kłamstwach brzmi, groteskowo. Deklarował, że będzie apolitycznym przewodniczącym RE. To jeden z wielu przykładów braku wiarygodności. Niekompetencja w kwestii brexitu musi budzić frustrację" - napisała na swoim profilu na Twitterze Mazurek.

W sieci wrze po ataku na Magdalenę Ogórek przed TVP Info. To nie pierwszy raz

d1rtr25

Podziel się opinią

Share
d1rtr25
d1rtr25
Więcej tematów