Trwa ładowanie...

Balcerowicz: Wśród żonatych pisowców jest więcej sadystycznych mężów, niż terrorystów wśród muzułmanów

Leszek Balcerowicz ostro skomentował politykę PiS wobec imigrantów. Internauci masowo komentują "ekonomiczny rachunek" profesora.

Share
Balcerowicz: Wśród żonatych pisowców jest więcej sadystycznych mężów, niż terrorystów wśród muzułmanów
Źródło: East News
d3u1e6f

Leszek Balcerowicz nie krył oburzenia wypowiedzią Mariusza Błaszczaka na temat ataku w Londynie. Profesor ostro skomentował politykę ministra - "Kiedy wreszcie ten antychrześcijański narodowy katolik i inni mu podobni z PiS przestaną żerować na chrześcijaństwie i na ludzkich nieszczęściach, by uprawiać nikczemną partyjną propagandę nienawiści!" - napisał na Facebooku.

Balcerowicz także dzień później kontynuował ostrą retorykę wbec PiS.
"W. Waszczykowski (RZ): „Polski (LB: czyt. pisowski) głos słychać wyraźniej.” Niestety - politytyka Pis niszczy obraz Polski na Zachodzie." - napisał.

Największym echem odbił się jednak wpis profesora z poniedziałkowego popołudnia." Wg Pis muzułmanie = terroryści. Tak samo możnaby głosić, że skoro jeden z pisowców bije żonę, to wszycy żonaci pisowcy są sadystami. Co więcej, można obliczyć że odsetek sadystycznych mężów wsród żonatych pisowców jest wyższy, niż odsetek zamachowców wśród muzułmanów." - czytamy na Facebooku profesora ekonomii.

W ciągu kilku godzin na post zareagowało ponad 1,5 tysiący razy. W komentarzach rozpętała się burzliwa dyskusja.

d3u1e6f

Podziel się opinią

Share
d3u1e6f
d3u1e6f
Więcej tematów