Trwa ładowanie...
dfqg9b2

Atak pewny niezależnie od decyzji ONZ

Stany Zjednoczone i Wielka Brytania są gotowe zaatakować Irak natychmiast po głosowaniu w Radzie Bezpieczeństwa ONZ nad przyjęciem drugiej rezolucji w sprawie Iraku, niezależnie od jego wyniku - podała brytyjska gazeta "The Sunday Telegraph".

dfqg9b2
dfqg9b2

Powołując się na źrodła w brytyjskim rządzie gazeta pisze, że premier Wielkiej Brytanii Tony Blair jest gotów zaatakować Irak bez względu na to, czy uda się pozyskać w ONZ poparcie dla rezolucji, zezwalającej na użycie siły wobec Iraku.

"Czy wygramy czy przegramy w ONZ, iracka armia szybko zostanie zmiażdżona. Nastąpi to niemal natychmiast. Nie zamierzamy kręcić się w kółko" - powiedział dziennikowi zatrzegający sobie anonimowość minister w brytyjskim rządzie. (mk)

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/pisane-ci-pisanie-6039096887997569a ) Skomentuj tę sprawę! Wojenne chmury nad Irakiem. "Wejdą ,czy nie wejdą?" Zabiegi dyplomatyczne-gra pozorów,czy też ostatnia szansa na zachowanie pokoju? Zwycięzcy i przegrani ewentualnych zmagań wojennych?
Redakcja wiadomości WP zaprasza Cię do współredagowania naszego serwisu - prześlij nam Twój komentarz dotyczący powyższego tematu.

dfqg9b2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfqg9b2
Więcej tematów