Trwa ładowanie...
d3nlpzg

Atak nożownika w Stalowej Woli. Postawiono zarzuty

Nożownik ze Stalowej Woli ma zostać dawcą szpiku kostnego dla bliskiej mu osoby i niebawem urodzi mu się trzecie dziecko. Tylko z tego względu sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na 2, a nie na 3 miesiące. 32-latkowi postawiono zarzut usiłowania zabójstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nożownik zaatakował w piątek wieczorem
Nożownik zaatakował w piątek wieczorem (WP.PL)
d3nlpzg

- Nie przyznał się do usiłowania dokonania zabójstwa, natomiast potwierdził swój udział w zdarzeniu i zranienie 29-latka nożem - powiedział w rozmowie z portalem nowiny24.pl zastępca prokuratora rejonowego w Stalowej Woli Piotr Walkowicz. Mężczyznie postawiono zarzuty "usiłowania zabójstwa i spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu".

Nożownik ze Stalowej Woli w piątek wieczorem zranił nożem w plecy mężczyznę, uderzył pięścią w twarz następną osobę i zbiegł.

d3nlpzg

Z ustaleń wynika, że 32-letni mężczyzna zaatakował nowego partnera swojej szwagierki. Wcześniej wyrzucił z piwnicy jej rzeczy. Gdy kobieta dotarła na miejsce z nowym partnerem, wywiązała się kłótnia. Wtedy doszło do ataku i ucieczki 32-latka.

Wstrząsające nagranie. Brutalne pobicie nastolatki w Bydgoszczy

Mężczyznę aresztowano na 2 miesiące. To krócej niż zakładno, ponieważ doszły nietypowe okoliczności rodzinne. Nożownik ma zostać dawcą szpiku dla bliskiej osoby i niebawem urodzi mu się trzecie dziecko.

Źródło: nowiny24.pl, WP

d3nlpzg

Podziel się opinią

Share

d3nlpzg

d3nlpzg
Więcej tematów