Trwa ładowanie...
dr8ic0b

Aresztowano trenera personalnego, który strzelał z policyjnej broni

39-letni mężczyzna, który we wtorek wybijał szyby w zaparkowanych samochodach i oddał strzały z broni interweniującego policjanta, został aresztowany. Postawiono mu zarzuty m.in. czynnej napaści na policjanta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna oddał strzały w kierunku ziemi
Mężczyzna oddał strzały w kierunku ziemi (flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
dr8ic0b

Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny i znaleźli w nim ok. ćwierć tysiąca ampułek i fiolek, najprawdopodobniej ze środkami anabolicznymi. W trakcie aresztowania mężczyzna był pod wpływem środków psychotropowych, podaje RMF FM.

Trenerowi personalnemu postawiono zarzuty zniszczenia wyposażenia przychodni lekarskiej, czynnej napaści na policjanta oraz uszkodzenia samochodu.

Strzały padły we wtorek ok. godz. 16 w jednej z poznańskich dzielnic. - Do patrolu, który się tam znajdował podbiegli przechodnie, krzycząc, że w pobliżu szaleje mężczyzna z nożem i wybija szyby w autach - relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji.

dr8ic0b

Sprawa Igora Stachowiaka. Śmierć na komisariacie

- W momencie, kiedy policjanci próbowali go zatrzymać, mężczyzna skoczył na nich, w wyniku czego wszyscy upadli na ziemię. Wtedy też doszło do szarpaniny i podczas próby obezwładnienia mężczyzny zostało uszkodzone zabezpieczenie kabury z pistoletem, który wysunął się i znalazł się w ręce tego mężczyzny - stwierdził Borowiak w rozmowie z RMF FM.

Trener personalny oddal kilka strzałów w kierunku ziemi. Nikomu nic się nie stało. Mężczyznę obezwładniono.

Źródło: RMF FM, WP

dr8ic0b

Podziel się opinią

Share
dr8ic0b
dr8ic0b
Więcej tematów