Trwa ładowanie...
d4bjkom

Andrzej Lepper za pełnym otwarciem archiwów IPN

Wicepremier Lepper jest za pełnym otwarciem archiwów IPN. Minister rolnictwa powiedział w "Salonie Politycznym Trójki", że otwarcie teczek bezpieki zakończyłoby trudny okres w historii Polski. Jak powiedział "należy raz przeżyć to polskie piekło", aby wreszcie się ono skończyło.

d4bjkom

Wicepremier odniósł się też do niedawnych problemów polskich sadowników. W opinii ministra rolnictwa sytuację sadowników poprawi ustawa o ubezpieczeniach rolników, wprowadzona właśnie przez jego resort. Andrzej Lepper zaznaczył, że problemy z wejściem w życie tej ustawy wynikały z trudnych negocjacji z firmami ubezpieczeniowymi.

Gość "Salonu" odniósł się również do wyboru Przemysława Gosiewskiego na wicepremiera. Andrzej Lepper uważa, że nominacja ta jest w pełni zrozumiała. Każdy chce mieć przy sobie osobę godną zaufania - zauważył Lepper.

Ponadto wicepremier Lepper zapowiedział, że nowym wiceministrem rolnictwa zostanie Maciej Jabłoński. Zdaniem szefa resortu rolnictwa - Jabłoński jest osobą kompetentną i dlatego w pełni nadaje się na to stanowisko. Andrzej Lepper nie mógł jednak wytłumaczyć dlaczego z funkcji wiceministra rolnictwa zrezygnował Marek Zagórski.

d4bjkom
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bjkom
Więcej tematów