Andrzej Duda zdrajcą? Wszystkiego dowie się z petycji m.in. Grzegorza Brauna

Andrzej Duda przy każdej okazji zapewnia, że chce być prezydentem wszystkich Polaków. Ale w niektórych kręgach jego starania zostały surowo ocenione. Kilka organizacji, razem z Grzegorzem Braunem, zamierza odczytać pod Pałacem Prezydenckim nieprzychylną prezydentowi petycję. "Niech 12 grudnia Andrzej Duda haniebnie zapalając świece chanukowe w Pałacu Prezydenckim - wie, że w wielu kwestiach dopuścił się zdrady!" - czytamy w opisie wydarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzejowi Dudzie zarzuca się zdradę
Andrzejowi Dudzie zarzuca się zdradę (Forum, Fot: Adam Chełstowski)
WP

"Spotykamy się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie pod hasłem: "Andrzej Duda nie chce być Prezydentem Polski i Polaków - zdradził polskich Patriotów, Kresowian, Narodowców..." - informuje na swoim profilu na Facebooku kandydat w ostatnich wyborach prezydenckich Grzegorz Braun.

WP

Reżyser odsyła do wydarzenia, które zostało zaplanowane na 12 grudnia. Tego dnia organizatorzy - a wśród nich m.in. Stowarzyszenie im. Bpa Kajetana Sołtyka, Forum Polskich Organizacji Kresowych, Centrum Edukacyjne Powiśle i sam Braun - chcą zgromadzić się przed Pałacem Prezydenckim.

O godz. 18 zamierzają odczytać petycję, a następnie złożyć ją w Kancelarii Prezydenta. "Niech 12 grudnia Andrzej Duda haniebnie zapalając świece chanukowe w Pałacu Prezydenckim - wie, że w wielu kwestiach dopuścił się zdrady!" - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

WP

Środowisko żydowskie żąda wyjaśnień od Andrzeja Dudy

WP
WP