Trwa ładowanie...

Andrzej Duda śpiewa piosenkę o numerze 112. Pomogła mu Agata, ale oboje nie znali słów

Andrzej Duda z żoną zorganizowali "Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką". Najmłodsi dowiedzieli się, co robić w czasie zagrożenia oraz jak używać numeru alarmowego. Potem dzieci zaśpiewały piosenkę o 112. W pewnym momencie dołączyła do nich para prezydencka.

Share
Andrzej Duda śpiewa piosenkę o numerze 112. Pomogła mu Agata, ale oboje nie znali słów
Źródło: PAP, Fot: Jacek Turczyk
d46ps14

Prezydent Andrzej Duda wraz z Agatą Kornhauser-Dudą zaprosili przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. W Ogrodach Pałacu Prezydenckiego zorganizowali piknik pod hasłem "Bezpieczne wakacje". W czasie spotkania prezydent wręczył Medal za Ofiarność i Odwagę młodemu bohaterowi - Adrianowi Grodzkiemu. W ubiegłym roku uratował życie swojemu rówieśnikowi, pod którym załamał się lód.

Z kolei Agata Kornhauser-Duda wyjaśniła, że należy nauczyć dzieci odpowiedzialnego i prawidłowego korzystania z numerów alarmowych, zwłaszcza z numeru 112.

d46ps14

- Trzeba mieć świadomość, że ten numer jest. Po to właśnie, by zapobiegać niebezpieczeństwu, by ratować. Więc jeżeli widzicie sytuację zagrożenia dla czyjegokolwiek życia, zdrowia czy generalnie dla bezpieczeństwa, to nie wahajcie się zadzwonić pod numer 112 - zauważył z kolei Andrzej Duda. Potem dzieci, wraz z zespołem "Śpiewające Brzdące", zanucili piosenkę o numerze 112.

W pewnym momencie dołączyła do nich para prezydencka. Andrzej i Agata Duda nie znali słów, ale jakoś sobie poradzili, bo tekst pojawił się na prompterze. "Jeden jeden dwa, każde dziecko zna" - śpiewali wszyscy.

Andrzej Duda z żoną w KFC. "Byłam na zakupach i nagle ich zobaczyłam"

Prezydent jest ostatnio bohaterem wydarzeń, do których doszło w KFC. Hitem w sieci stał się nagranie, na którym widać jak Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda, kupując jedzenie. Para prezydencka usłyszała też niewygodne pytania o łamanie konstytucji. Andrzej Duda za pośrednictwem Twittera przypomina, jak to jest z konstytucyjnością ustaw.

d46ps14

Kilka niewygodnych pytań do prezydenta Andrzeja Dudy i autorkę nagrania w KFC zalała fala hejtu. – Byłam na zakupach i nagle zobaczyłam parę prezydencką. Chciałam tylko zrobić zdjęcie – mówiła Wirtualnej Polsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Bańka komentuje zajście w KFC z udziałem Dudy. "To nie była spontaniczna akcja tej pani".

d46ps14

Podziel się opinią

Share
d46ps14
d46ps14
Więcej tematów