Trwa ładowanie...
d34fjt2
Adam Hofman: odejście Elżbiety Bieńkowskiej nic nie da, odejść musi cały rząd
x-news/TVN 24

Adam Hofman: odejście Elżbiety Bieńkowskiej nic nie da, odejść musi cały rząd

Uważamy, że odejście Elżbiety Bieńkowskiej nic nie da, odejść musi cały rząd - powiedział w programie "Kropka nad i" w TVN24 Adam Hofman, rzecznik PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d34fjt2

Goście Moniki Olejnik - Adam Hofman z PiS i Iwona Śledzińska-Katarsińska z PO - rozmawiali o poniedziałkowej wypowiedzi Elżbiety Bieńkowskiej na temat kolei. "Sorry, mamy taki klimat" - tak minister infrastruktury i rozwoju skomentowała w programie "Fakty po Faktach" na antenie TVN24 wielogodzinne opóźnienia pociągów spowodowane oblodzeniem sieci trakcyjnej.

- Trzeba znać kontekst rozmowy i charakter pani premier, będę jej bronić do upadłego - powiedziała Śledzińska-Katarasińska.

d34fjt2

- Politycy muszą uważać nie tylko na to, co robią, ale także na to co mówią - stwierdził Hofman. Zauważył, że w temperaturze "minus kilka stopni" nie powinno dochodzić do paraliżu kolei. Pytany o to, co zrobiłby PiS, odpowiedział, że "wykorzystano tylko 15 proc. środków z Unii Europejskiej na kolej, a PiS wydałby całość". - Mamy do czynienia z nieudolnym rządem - skomentował.

Śledzińska-Katarasińska powiedziała, że sama jeździ pociągami i "czasem ją szlag trafia, kiedy stoi gdzieś w polu i nie wie, co się dzieje". Dodała jednak, że kolej wciąż się zmienia. - Za to, że stoi jeden pociąg, nie odpowiada minister - stwierdziła.

Hofman, pytany, czy PiS będzie chciał dymisji Bieńkowskiej, odpowiedział: - Uważamy, że to nic nie da, odejść musi cały rząd.

Zdaniem polityka "Donald Tusk jest arogancki, a Elżbieta Bieńkowska nauczyła się od niego arogancji".

Źródło: TVN24

d34fjt2

Podziel się opinią

Share
d34fjt2
d34fjt2
Więcej tematów