Trwa ładowanie...
d3vwtvo

Adam Hofman: Kaczyński musi wskazać cel działań rządu

- Kaczyński musi określić, co będzie na końcu tej drogi. Ta karta na stole musi się pojawić - powiedział w programie "Piaskiem po oczach" Adam Hofman, były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński (FORUM, Fot: Jerzy Dudek)
d3vwtvo

W rozmowie z Konradem Piaseckim były rzecznik PiS powiedział, że w dużej mierze rozumie działania obecnego rządu. - Sądzę, że brakuje czegoś, żeby więcej ludzi mogło to zrozumieć. Nie tylko ludzi, którzy znają istotę polityki czy dobrze znają historię Prawa i Sprawiedliwości - stwierdził Hofman.

Hofmanowi trudno było określić "co będzie na końcu drogi", którą maszeruje PiS. - Żeby to miało moc, musiałby to pewnie zrobić lider, który to zaplanował, czyli sam premier Jarosław Kaczyński. Poważne pytanie brzmi: czy to jest już teraz? Bo być może nie jest to moment, ale na pewno to musi stać. Ta karta na stole musi się pojawić - powiedział Hofman.

Adam Hofman został usunięty z Prawa i Sprawiedliwości w listopadzie 2014 roku. W tym czasie szeregi partii opuścili również Adam Rogacki i Mariusz A. Kamiński. Pożegnanie z PiS miało związek z głośną aferą wokół wyjazdu na posiedzenie komisji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Madrycie.

d3vwtvo

Podziel się opinią

Share

d3vwtvo

d3vwtvo
Więcej tematów