Trwa ładowanie...
d2cu3dc

A1: karambol w okolicach Włocławka, zderzyło się 15 samochodów. Jedna osoba nie żyje, droga w kierunku Łodzi zablokowana

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na autostradzie A1 w pobliżu Włocławka. W wyniku karambolu, w którym uczestniczyło 15 samochodów, zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Droga w kierunku Łodzi jest zablokowana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
A1: karambol w okolicach Włocławka. Jedna osoba nie żyje. Droga w kierunku Łodzi zablokowana
A1: karambol w okolicach Włocławka. Jedna osoba nie żyje. Droga w kierunku Łodzi zablokowana (WP.PL)
d2cu3dc

Na autostradzie A1, w pobliżu Włocławka, (woj. kujawsko-pomorskim) zderzyło się 15 samochodów, w tym dwa ciężarowe. - Samochody wpadały na siebie na nitce w kierunku Łodzi - informuje st. kpt. Marcin Jaworski ze straży pożarnej we Włocławku, cytowany przez tvn24.pl.

- Oprócz ofiary śmiertelnej, co najmniej trzy inne ucierpiały. Na miejscu jest udzielana pomoc dwóm osobom, w tym sześcioletniemu dziecku. Kolejna osoba została już przetransportowana do szpitala – poinformował strażak. Na miejscu działa m.in. zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych informacji wynika, że najprawdopodobniejszą przyczyną karambolu były fatalne warunki atmosferyczne. Na autostradzie było bardzo ślisko, jezdnia była biała – podaje tvn24.pl.

d2cu3dc

Do zderzenia doszło na autostradzie A1 pomiędzy węzłem Ciechocinek a Włocławek-Północ. Droga w kierunku Łodzi jest zablokowana. Na A1 występują bardzo duże utrudnienia w ruchu. Policja kieruje na objazdy poprzez DK91.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przewiduje, że utrudnienia na A1 potrwają do ok. godz. 14.

d2cu3dc

Podziel się opinią

Share

d2cu3dc

d2cu3dc
Więcej tematów