Trwa ładowanie...
d4ja7c5

27. Finał WOŚP – kwota zbiórki może być najwyższa w historii. Sprawdź, ile zebrano

27. Finał WOŚP za nami. Sztaby podliczyły już zawartość puszek wolontariuszy. Tegoroczny wynik może być najlepszy w historii działalności WOŚP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
27. Finał WOŚP za nami. Kolejny rekord jest bardzo prawdopodobny.
27. Finał WOŚP za nami. Kolejny rekord jest bardzo prawdopodobny. (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER)
d4ja7c5

27. Finał WOŚP – rekord coraz bliżej

Chwilę po północy WOŚP przekazało informację dotyczącą kwoty, którą udało się zebrać podczas 27. Finału WOŚP. Zgodnie z obecnymi wyliczeniami, kwota którą uzbierali w niedzielę wolontariusze wyniosła 92 143 798 zł. Dla porównania w dniu 26. Finału WOŚP zebrana kwota wynosiła nieco ponad 81 milionów złotych, a ostateczny wynik WOŚP w 2018 roku to rekordowe 126 373 804,34 złotych. Jeżeli scenariusz z poprzedniego roku się sprawdzi, to pod koniec miesiąca zostanie ustanowiony nowy rekord WOŚP.

27. Finał WOŚP – jak wspomóc akcję?

d4ja7c5

Wszystkie osoby, które nadal chcą wspomóc zbiórkę 27. Finału WOŚP wciąż mają na to szanse. Jeszcze do końca stycznia będą trwały dziesiątki licytacji WOŚP. Fundację można wspierać również poprzez wysyłanie SMS i bezpośrednie przelewy na konto WOŚP.

Podczas 27. Finału WOŚP fundacja grała pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” i zbierała pieniądze na profesjonalny sprzęt medyczny, który ma trafić do pięciu specjalistycznych szpitali dziecięcych.

d4ja7c5

Podziel się opinią

Share

d4ja7c5

d4ja7c5
Więcej tematów