Trwa ładowanie...

27. Finał WOŚP – kwota zbiórki może być najwyższa w historii. Sprawdź, ile zebrano

27. Finał WOŚP za nami. Sztaby podliczyły już zawartość puszek wolontariuszy. Tegoroczny wynik może być najlepszy w historii działalności WOŚP.

Share
27. Finał WOŚP – kwota zbiórki może być najwyższa w historii. Sprawdź, ile zebrano
Źródło: East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
di9d0fl

27. Finał WOŚP – rekord coraz bliżej

Chwilę po północy WOŚP przekazało informację dotyczącą kwoty, którą udało się zebrać podczas 27. Finału WOŚP. Zgodnie z obecnymi wyliczeniami, kwota którą uzbierali w niedzielę wolontariusze wyniosła 92 143 798 zł. Dla porównania w dniu 26. Finału WOŚP zebrana kwota wynosiła nieco ponad 81 milionów złotych, a ostateczny wynik WOŚP w 2018 roku to rekordowe 126 373 804,34 złotych. Jeżeli scenariusz z poprzedniego roku się sprawdzi, to pod koniec miesiąca zostanie ustanowiony nowy rekord WOŚP.

27. Finał WOŚP – jak wspomóc akcję?

Wszystkie osoby, które nadal chcą wspomóc zbiórkę 27. Finału WOŚP wciąż mają na to szanse. Jeszcze do końca stycznia będą trwały dziesiątki licytacji WOŚP. Fundację można wspierać również poprzez wysyłanie SMS i bezpośrednie przelewy na konto WOŚP.

di9d0fl

Podczas 27. Finału WOŚP fundacja grała pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” i zbierała pieniądze na profesjonalny sprzęt medyczny, który ma trafić do pięciu specjalistycznych szpitali dziecięcych.

di9d0fl

Podziel się opinią

Share
di9d0fl
di9d0fl
Więcej tematów