Trwa ładowanie...

Aukcje WOŚP - najciekawsze propozycje od celebrytów, przeznaczone na licytacje WOŚP

Aukcje WOŚP co roku przyciągają dziesiątki kupujących. Na licytacje WOŚP trafiają zarówno przedmioty codziennego użytku, jak również okazje na spędzenie wyjątkowych chwil. W tym roku wiele gwiazd zdecydowała się wesprzeć projekt Jurka Owsiaka i przekazać swoje oferty i pomysły pod aukcyjny młotek.

Aukcje WOŚP - najciekawsze propozycje od celebrytów, przeznaczone na licytacje WOŚPŹródło: Facebook.com, fot: WOŚP
dh1t60j
dh1t60j

Aukcje WOŚP – czas trwania i co można kupić

Aukcje WOŚP to jeden ze sposobów na uzyskiwanie wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do licytacji można przystąpić już od kilku dni. Poszczególne aukcje WOŚP będą kończyły się w różnych terminach. Pierwsza z nich dobiegnie końca już za dwa dni (10 stycznia). Ostatnią rzecz będzie można wylicytować 31 stycznia.
Co można znaleźć na aukcjach WOŚP? Odpowiedzią jest słowo wszystko. Darczyńcy przekazują na nią obrazy, oferty noclegu, plakaty, ubrania, kalendarze. A nawet tak nietypowe rzeczy jak wegańskie glany. Na licytacje WOŚP trafia również wiele gadżetów związanych z fundacją. Są to m.in. kalendarze, złote serduszka, czy też koszulki.

Aukcje WOŚP – co na licytacje przekazały gwiazdy

Aukcje WOŚP cieszą się również dużym zainteresowaniem ze strony gwiazd, które każdego roku chętnie oddają ważne dla siebie przedmioty lub też składają nietypowe oferty. Od biżuterii i wyjątkowych ubrań, po kolacje i spotkania. Takie właśnie oferty można znaleźć na tegorocznych Licytacjach WOŚP. Które z nich są najciekawsze? Na uwagę z pewnością zasługuje Przemówienie Ślubne od Szymona Majewskiego. Jak zapewni autor przynosi ono szczęście. Do Aukcji WOŚP przyłączyła się również Pierwsza Dama Agnieszka Duda. Prezydentowa na tegoroczną licytację WOŚP przekazała zwiewną sukienkę w kwiaty uszytą przez polską markę “Ela Piorun”. Wszyscy, którzy lubią aktywny sposób spędzania czasu (lub spotkania z gwiazdami) mogą podjąć próbę wylicytowania tygodniowej metamorfozy pod okiem Ewy Chodakowskiej lub zaproszenie na obóz BY ANN od Anny Lewandowskiej. Na licytacjach WOŚP znalazła się również Kolacja z Barbarą Kurdej –Szatan, czy też zwiedzanie studia teleturnieju „Milionerzy” u boku Huberta Urbańskiego.

dh1t60j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh1t60j
Więcej tematów