Trwa ładowanie...

Żywiec. Pedofil wpadł w pułapkę „łowcy pedofilów”. 28-latek chciał się umówić z nieletnią dziewczynką.

Pedofil z Żywca proponował dziewczynce usługi seksualne. 28-latek wpadł w pułapkę zastawioną z pomocą "łowcy pedofilów"

Żywiec. Pedofil wpadł w pułapkę „łowcy pedofilów”. 28-latek chciał się umówić z nieletnią dziewczynką.Źródło: iStock.com
dyke0xz
dyke0xz

28-letni pedofil z Żywca został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Mężczyzna próbował umówić się na seks z nieletnią dziewczynką. Z zamieszczonego w sieci jednoznacznie wynikało, iż zależy mu na spotkaniu w celach seksualnych. Napisał, że wiek nie gra roli. Sytuację wykorzystał znany jako „łowca pedofilów” Krzysztof Dymowski, który w rozmowie podał się za 14-latkę.

Interwencja Krzysztofa Dymkowskiego – opis akcji

Na swojej stronie „łowca pedofilów” szczegółowo opisał całą akcję. Na wstępie jednak podziękował policjantom z Żywca, którzy zaangażowali się w akcję i zastawili pułapkę na pedofila. W dalszym opisie ujawnił szczegóły swojej korespondencji z 28-latkiem. Myśląc, że rozmawia czternastoletnią dziewczynką pedofil zaoferował jej 50 zł za odbycie stosunku oralnego. Szczegółowo wyjaśnił na czym polegać będzie zbliżenie i zaproponował spotkanie w jednym z żywieckich fastfoodów. Dymkowskim o całym zajściu poinformował policję i nim zdążył dojechać do Żywca, funkcjonariusze dotarli do domu pedofila. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu, a policjanci zabezpieczyli jego sprzęt. Wówczas „Łowca pedofilów” złożył oficjalne zawiadomienie i przekazał dowody procesowe na płycie CD.

Śledztwo w roku

Po tym jak Komenda Powiatowa w Żywcu została poinformowana przez „łowcę pedofilów” z Wrocławia o tym, że 28-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego proponował opłatę za usługi seksualne osobie nieletniej, Wydział Kryminalny wszczął natychmiastowe śledztwo. Dochodzenie doprowadziło do zatrzymania podejrzanego. Obecnie śledztwo toczy się pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żywcu.

dyke0xz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyke0xz
Więcej tematów