Trwa ładowanie...

Zwolennicy PiS szykują demonstrację w obronie rządu Beaty Szydło

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu rozpatrywany będzie wniosek o odwołanie ministra środowiska Jana Szyszko. Platforma Obywatelska złoży też wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec całego rządu. Zwolennicy gabinetu premier Beaty Szydło już więc planują demonstrację w kontrze do tych planów opozycji.

Share
Zwolennicy PiS szykują demonstrację w obronie rządu Beaty Szydło
Źródło: PAP, Fot: Tomasz Gzell
d2yq7j9

Szef warszawskiego Klubu "Gazety Polskiej" Adam Borowski już zapowiada manifestację, która zbiegnie się z najbliższych posiedzeniem Sejmu, a to ma się wedle planów zacząć się 22 marca i potrwać trzy dni.

Platforma Obywatelska w piątek przedstawiła uzasadnienie wniosku o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Prawa i Sprawiedliwości, a formalnie ma go złożyć na początku przyszłego tygodnia.

d2yq7j9

Jak pisze w sieci Adam Borowski, "opozycja totalna podejmie próbę odwołania rządu dobrej zmiany”. I w związku z tym chce, aby środowisko, które wspiera ekipę premier Beaty Szydło urządziło pikietę przed budynkiem Sejmu. Ma to być "demonstracja poparcia dla rządu i wprowadzanych reform".

- Zapraszamy wszystkie środowiska popierające rząd, a przede wszystkim środowiska Radia Maryja i NSZZ "Solidarność". Brońmy naszego rządu - dodaje.

Tę inicjatywę od razu poparł poseł PiS Stanisław Pięta.

- UBecja, dzieci resortu, swołocz drwiąca z modlących się ludzi, moskalofilstwo i to, co merda ogonem do Frau Merkel, przyjdzie pluć na rząd najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Nie pozostańmy bezczynni - napisał, zachęcając do włączenia się w demonstrację, która ma być w kontrze do opozycji.

oprac. Jacek Gądek

d2yq7j9

Podziel się opinią

Share
d2yq7j9
d2yq7j9
Więcej tematów