Trwa ładowanie...
d2g6n5j

Zwłoki płodu w przepompowni ścieków

W przepompowni ścieków w Złotowie (wielkopolskie) policja znalazła zwłoki płodu. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Złotowie, która po pierwszych czynnościach na środę zaplanowała sekcję zwłok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki płodu w przepompowni ścieków
(PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d2g6n5j

- Dyżurny komendy powiatowej policji otrzymał informację od pracownika przepompowni ścieków znajdującej się przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Złotowie, o znalezieniu płodu ludzkiego. Płód ten został ujawniony podczas czyszczenia kratownicy - poinformował oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Złotowie sierż. sztab. Maciej Forecki.

Natychmiast po otrzymaniu informacji na miejsce zostali skierowani policjanci pionu kryminalnego, pracownicy dochodzeniowo-śledczy oraz policyjni technicy kryminalistyki. Na miejscu obecna była również prokurator z prokuratury Rejonowej w Złotowie.

- Na miejscu odnalezienia płodu zostały wykonane szczegółowe oględziny, rozpytywano pracowników. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia, w jaki sposób ten płód mógł się znaleźć w tym miejscu - mówił Forecki.

Źródło: WP, PAP, Polsat News

d2g6n5j

Podziel się opinią

Share
d2g6n5j
d2g6n5j
Więcej tematów