Trwa ładowanie...

Zwłoki płodu w przepompowni ścieków

W przepompowni ścieków w Złotowie (wielkopolskie) policja znalazła zwłoki płodu. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Złotowie, która po pierwszych czynnościach na środę zaplanowała sekcję zwłok.

Share
Zwłoki płodu w przepompowni ścieków
Źródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
dh85ed6

- Dyżurny komendy powiatowej policji otrzymał informację od pracownika przepompowni ścieków znajdującej się przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Złotowie, o znalezieniu płodu ludzkiego. Płód ten został ujawniony podczas czyszczenia kratownicy - poinformował oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Złotowie sierż. sztab. Maciej Forecki.

Natychmiast po otrzymaniu informacji na miejsce zostali skierowani policjanci pionu kryminalnego, pracownicy dochodzeniowo-śledczy oraz policyjni technicy kryminalistyki. Na miejscu obecna była również prokurator z prokuratury Rejonowej w Złotowie.

- Na miejscu odnalezienia płodu zostały wykonane szczegółowe oględziny, rozpytywano pracowników. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia, w jaki sposób ten płód mógł się znaleźć w tym miejscu - mówił Forecki.

Źródło: WP, PAP, Polsat News

dh85ed6

Podziel się opinią

Share
dh85ed6
dh85ed6
Więcej tematów