Trwa ładowanie...

Znalazł pod marketem 75 tys. zł i... zawiózł na policję

37-letni mieszkaniec Warszawy przyjechał na przedświąteczne zakupy do jednego z hipermarketów i wysiadając z samochodu, natknął się na torbę wypełnioną pieniędzmi. O niezwykłym odkryciu, uczciwy znalazca powiadomił policjantów z Komisariatu Policji na Targówku.

Znalazł pod marketem 75 tys. zł i... zawiózł na policjęŹródło: WP.PL, fot: Konrad Żelazowski
d1jag65
d1jag65

W piątek około godziny 17.00, 37-letni mieszkaniec Warszawy wysiadając z samochodu na parkingu pod hipermarketem na Targówku zauważył torbę wypełnioną pieniędzmi. Nie było w niej żadnych dokumentów, które mogłyby podpowiedzieć mu, do kogo należała niebagatelna suma 75 tys. złotych w banknotach po 100 i 50 złotych.

Uczciwy znalazca postanowił poszukać właściciela zguby. Od pracowników ochrony dowiedział się, że podobną sumę skradziono z samochodu. Dowiedział się też, ze w tej sprawie pojawili się policjanci. Postanowił oddać pieniądze, zawożąc torbę z gotówką do Komisariatu.

Policjanci sprawdzają teraz wszystkie okoliczności, w jakich mogło dojść do kradzieży pieniędzy. Kiedy sprawa będzie zakończona, pieniądze wrócą do właściciela.

d1jag65
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jag65
Więcej tematów