Zima zaatakowała podróżnych w pociągach. "Sorry, taki mamy klimat"

Do wiosny zostały 4 dni, a tymczasem w całej Polsce szaleje śnieżyca. Z intensywnymi opadami śniegu zmagają się zarówno kierowcy, jak i podróżni, którzy zdecydowali się na wyprawę pociągiem. Wśród nich jest pan Marcin, który opublikował "nietypowe" zdjęcie ze swojej podróży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak wyglądała podróż pana Marcina
Tak wyglądała podróż pana Marcina (Marcin Kuba)
WP

Autor zdjęcia - w rozmowie z Wirtualną Polską podkreśla, że cała podróż przebiega bez problemów. Pociąg do Krakowa ruszył z pięciominutowym opóźnieniem ze stacji Warszawa Centralna. - Wszystko jest ok, w przedziałach jest ciepło. Jedynie w toaletach nie ma szału. Wiadomo też, że drzwi pociągów są często nieszczelne - mówi podróżny.

I dodaje: - Sorry, taki mamy klimat. Nawet w marcu potrafi przywalić śniegiem, ale mimo wszystko polskie koleje sobie z tym radzą - podkreśla pan Marcin.

WP

Widzisz coś ciekawego? Jesteś świadkiem nietypowego zdarzenia, wypadku, sytuacji na drodze? Coś Cię zbulwersowało, zaintrygowało lub po prostu uważasz, że powinniśmy o tym napisać? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik. Twórz WP razem z nami!

Zobacz także: Ogórek pisze list, Ziemkiewicz idzie do sądu. Ostra reakcja na wystawę w muzeum

WP
WP
WP