Trwa ładowanie...

Zima zaatakowała podróżnych w pociągach. "Sorry, taki mamy klimat"

Do wiosny zostały 4 dni, a tymczasem w całej Polsce szaleje śnieżyca. Z intensywnymi opadami śniegu zmagają się zarówno kierowcy, jak i podróżni, którzy zdecydowali się na wyprawę pociągiem. Wśród nich jest pan Marcin, który opublikował "nietypowe" zdjęcie ze swojej podróży.
Share
Tak wyglądała podróż pana Marcina
Tak wyglądała podróż pana Marcina Źródło: Marcin Kuba
d39lmhn

Autor zdjęcia - w rozmowie z Wirtualną Polską podkreśla, że cała podróż przebiega bez problemów. Pociąg do Krakowa ruszył z pięciominutowym opóźnieniem ze stacji Warszawa Centralna. - Wszystko jest ok, w przedziałach jest ciepło. Jedynie w toaletach nie ma szału. Wiadomo też, że drzwi pociągów są często nieszczelne - mówi podróżny.

I dodaje: - Sorry, taki mamy klimat. Nawet w marcu potrafi przywalić śniegiem, ale mimo wszystko polskie koleje sobie z tym radzą - podkreśla pan Marcin.

Widzisz coś ciekawego? Jesteś świadkiem nietypowego zdarzenia, wypadku, sytuacji na drodze? Coś Cię zbulwersowało, zaintrygowało lub po prostu uważasz, że powinniśmy o tym napisać? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik. Twórz WP razem z nami!

d39lmhn

Zobacz także: Ogórek pisze list, Ziemkiewicz idzie do sądu. Ostra reakcja na wystawę w muzeum

d39lmhn

Podziel się opinią

Share
d39lmhn
d39lmhn
Więcej tematów