Trwa ładowanie...
d2wp7rx

Zdjęcia z wakacji Angeli Merkel hitem internetu. Chodzi o szczegół dotyczący ubrania

Chociaż niemiecka kanclerz kojarzy się głównie z nienagannie dobranymi garsonkami i perfekcjonizmem, na wakacjach pozwala sobie na... sporo luzu. To normalne, ale piąte wakacje z rzędu nosić to samo ubranie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcia z wakacji Angeli Merkel hitem internetu. Chodzi o szczegół dotyczący ubrania
(PAP/EPA)
d2wp7rx

Angela Merkel to silny europejski przywódca, z którym liczyć muszą się nawet liderzy największych światowych mocarstw. Jak każdy człowiek, również niemiecka kanclerz, zasługuje jednak na chwilę wytchnienia.

W te wakacje - podobnie jak od wielu lat - Merkel wybrała się z mężem do włoskiej miejscowości Solda. Ponieważ schemat jest już znany, wiemy, że zamieszkali w odległym, 4-gwiazdkowym hotelu położonym na 1900 m npm, gdzie noc kosztuje 600 zł za dobę. Wolne chwile spędzają na długich górskich wędrówkach po Tyrolu.

Jak zaznacza brytyjski Daily Mail, kanclerz Niemiec piąte wakacje z rzędu nosi dokładnie tak samo wyglądający strój. "To czerwona koszula w kratkę i jasne spodnie" - piszą.

d2wp7rx

Wzbogacony, ale również stały zestaw, pokazała z kolei niemiecka Deutsche Welle. W tym przypadku oprócz koszuli i spodni pojawiają się te same co przed laty: brązowe buty, czarny polar, czapka i jasne skarpetki.

Jak na te zdjęcia reagują internauci? Większość z nich obraca to w żart lub staje po stronie niemieckiej kanclerz. "I bardzo dobrze. Jak musi to się stroi, a jak może odpocząć to nie pajacuje. Popieram" – piszą.

d2wp7rx

Źródło: Wirtualna Polska, Daily Mail, Deutsche Welle

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d2wp7rx

d2wp7rx
d2wp7rx
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów