Trwa ładowanie...
PIS

Zbigniew Gryglas na prezydenta Warszawy? Polityk skusi się nawet na pozycję oczko niżej

Wiceprezes Porozumienia Zbigniew Gryglas uważa, że w walce o fotel prezydenta Warszawy ma takie same szanse jak Stanisław Karczewski czy Patryk Jaki. Zaznacza, że czeka na wyniki kolejnych sondaży, które PiS już zamówiło.

Share
Zbigniew Gryglas na prezydenta Warszawy? Polityk skusi się nawet na pozycję oczko niżej
Źródło: PAP, Fot: Leszek Szymański
d1town5

- Ważne, żeby Zjednoczona Prawica wybrała dobrego kandydata, i by ten kandydat miał szansę wygrać - zaznaczył w rozmowie z RMF FM Zbigniew Gryglas.

I podkreślił, że bierze pod uwagę nawet wariant, który odrzucił już Patryk Jaki. Wiceminister sprawiedliwości jasno dał do zrozumienia, że jeżeli to Stanisław Karczewski zostanie wybrany na kandydata, Jaki nie zostanie jego zastępcą. "W Ministerstwie Sprawiedliwości mam jeszcze wiele pracy" - zaznaczył na Twitterze.

Gryglas, który w grudniu przeszedł z Nowoczesnej do Porozumienia uznał, że on "jak najbardziej" mógłby przyjąć tę propozycję. I zaznaczył, że stawia się "do dyspozycji, ale nie jest to dla niego jakaś priorytetowa kwestia". Polityk czeka na wyniki kolejnych sondaży.

d1town5

- To są sondaże dotyczące popularności kandydatów, możliwości działania tych kandydatów. Te pierwsze sondaże już zostały wykonane, ale okazuje się, że ich wyniki nie są jednoznaczne i potrzeba jeszcze kolejnego. I ten kolejny sondaż został, z tego co wiem, zamówiony. Myślę, że niebawem będzie wykonany - wyjaśnił.

Zobacz także: "Czy premier powinien przeprosić? Jacek Żakowski: on się za wolno uczy

Źródło: RMF FM, WP

d1town5

Podziel się opinią

Share
d1town5
d1town5
Więcej tematów