Trwa ładowanie...
d3jmjul

Zawsze chciał być policjantem. Atrapy odznaki i broni nie wystarczyły

Większość chłopców lubi zabawę w "policjantów i złodziei". Okazuje się, że nie wszyscy z niej wyrastają. Pewien mieszkaniec Szczecina wziął ją zbyt serio i wpadł w spore tarapaty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczecińskiemu "szeryfowi" grozi rok więzienia
Szczecińskiemu "szeryfowi" grozi rok więzienia (policja.gov)
d3jmjul

26-latek przebywał w jednym z lokali, gdzie pokłócił się z innym klientem. W trakcie sprzeczki "funkcjonariusz" wyciągnął atrapę policyjnej odznaki i wyprowadził mężczyznę na zewnątrz. Tam zaczął go dyscyplinować i wydawać mu polecenia.

Niestety dla niedoszłego szeryfa, świadkowie zdarzenia szybko zorientowali się, że jego "sprzęt" nie jest autentyczny. Mężczyzna postanowił szybko zmienić rolę z policjanta na "złodzieja" i zaczął uciekać. Świadkowie jednak szybko go ujęli i oddali w ręce prawdziwych funkcjonariuszy.

W chwili "interwencji" mężczyzna był nietrzeźwy. Usprawiedliwiał się mówiąc, że... zawsze chciał zostać policjantem. "Komisarz" zakończył wieczór na izbie wytrzeźwień.

d3jmjul

Zobacz także: Ksiądz z Gorzowa wypiekał narkotyczne ciasteczka

Sprawa trafi do sądu. 26-latkowi postawiono zarzut przywłaszczenia funkcji publicznej, a prokurator zastosował wobec niego dozór policji i poręczenie majątkowe w wysokości 2 tys. złotych.

Za podszywanie się pod funkcjonariusza policji mężczyźnie grozi rok więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3jmjul

Podziel się opinią

Share

d3jmjul

d3jmjul
Więcej tematów