Trwa ładowanie...
d2j5s9c

Zapowiada się wielkie bębnienie

Nie jest łatwo godzinami bębnić czterokilogramowymi pałeczkami. Muzycy z Yamato potrafią to dzięki morderczemu treningowi. Tournee koncertowe w naszym kraju tej japońskiej grupy zapowiada "Polska The Times".

Share
d2j5s9c

Znawcy muzycznych osobliwości od lat spierają się o to, jaki bębniarski zespół powinien dzierżyć palmę pierwszeństwa. I w większości skłaniają się do opinii, że należy się ona legendarnej japońskiej grupie Yamato wybierającej się niebawem do Polski. Dziarscy Japończycy z sukcesem gościli już nad Wisłą, ale ich kolejna trasa koncertowa zapowiada się po prostu rewelacyjnie. Artyści - sądząc po internetowych przeciekach z ich występów - są obecnie w rewelacyjnej formie, a ich nowy program "Matsuri-Fiesta" zbiera znakomite recenzje.

Muzycy (w oryginalnym męsko-damskim składzie występuje ich na scenie aż 14) odwiedzą Warszawę, gdzie 5 grudnia zagrają w Sali Kongresowej, Gdynię i tamtejszy Teatr Muzyczny, w którym dadzą swój show 6 grudnia i Zabrze, gdzie dzień później będą zabawiać gości Domu Muzyki i Tańca. Za każdym razem organizatorzy gwarantują półtorej godziny widowiska, które po prostu wbija słuchaczy w fotel, twierdzi.

d2j5s9c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j5s9c
d2j5s9c
Więcej tematów