Trwa ładowanie...
d3mff7s

Zamachowiec spod ambasady zostawił list. Wiemy co napisał

Zanim rzucił granat na teren amerykańskiej ambasady w stolicy Czarnogóry i wysadził się w powietrze, zostawił list. Dziennik "Pobjeda" publikuje fragmenty pożegnania Dalibora Jaukovicia, weterana wojny w Kosowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamachowiec, który rzucił granat na teren amerykańskiej ambasady, zostawił list pożegnalny
Zamachowiec, który rzucił granat na teren amerykańskiej ambasady, zostawił list pożegnalny (Print Screen)
d3mff7s

Liczący 6 stron list zamachowiec zostawił w swoim rodzinnym domu, w którym mieszkał z matką i bratem. Jauković, obywatel Czarnogóry, przeprosił rodzinę za to, co zamierza zrobić i wyjaśnił swoje poglądy osobiste i polityczne, podała gazeta.

Przypomnijmy, że urodzony w Serbii zamachowiec rzucił w nocy z środy na czwartek granat na teren amerykańskiej ambasady w Podgoricy. Nikt nie ucierpiał, nie było tez poważnych strat. Chwilę po próbie zamachu wysadził się w powietrze, używając do tego drugiego granatu.

Czarnogórskie media opisywały treści, jakie zamieszczał w mediach społecznościowych Jauković. Deklarował wrogość wobec NATO-6130285597505153c), do którego Czarnogóra została przyjęta w maju 2017 roku.

Dochodzenie prowadzone jest we współpracy z FBI. Z informacji podanych w czwartek wynika, że najprawdoipodobniej nie chodziło o akt terrorystyczny.

d3mff7s

Podziel się opinią

Share

d3mff7s

d3mff7s
Więcej tematów