Trwa ładowanie...

Zaginęła 16-letnia Karolina. Może ktoś ją widział?

Fundacja Itaka - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych szuka, na prośbę rodziny i we współpracy z policją, zaginionej 16-latki Karoliny Anny Hilger, mieszkanki Grudziądza. Dziewczynę ostatnio widziano w Kudowie-Zdroju.
Share
Zaginęła 16-letnia Karolina. Może ktoś ją widział?
Źródło: Materiały prasowe
d3e5og3

Jak podaje Fundacja Itaka Karolina ma 168 cm wzrostu i niebieskie oczy. Ma 16 lat. Zaginęła 3 maja 2017 roku. Wyszła z jednego z ośrodków w Kudowie Zdroju i nie wróciła.

Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku, która prowadzi poszukiwania, podaje, że zaginiona ubrana była w jasnobrązową kurtkę z kapturem obszytym ciemnym futerkiem, szare spodnie-leginsy i białe, sportowe buty. Dziewczyna jest szczupła, ma owalną twarz, długie, proste włosy blond z brązowymi pasemkami. Zaginiona miała aparat ortodontyczny.

Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją Itaka pod numerem 116 000. Można również napisać e-mail na adres itaka@zaginieni.pl. Informatorom fundacja gwarantuje dyskrecję. Można też kontaktować się w tej sprawie z Komisariatem Policji w Kudowie Zdroju pod numer telefonu 74 872 44 31 lub dzwonić na alarmowy numer policji 997.

d3e5og3

Podziel się opinią

Share
d3e5og3
d3e5og3
Więcej tematów