Trwa ładowanie...
d3r8inz

"Zabawa w chowanego" online. Gdzie obejrzeć?

Film Tomasza i Marka Sekielskich "Zabawa w chowanego" od premiery wzbudza wielkie zainteresowanie widzów. To drugi film dokumentalny ich autorstwa ukazujący problem pedofilii w polskim kościele katolickim. Gdzie obejrzeć film?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zabawa w chowanego". Gdzie obejrzeć film?
"Zabawa w chowanego". Gdzie obejrzeć film? (Materiały prasowe)
d3r8inz

Zabawa w chowanego - gdzie obejrzeć?

Film dokumentalny "Zabawa w chowanego" można obejrzeć w całości ONLINE na kanale "Sekielski" na YouTube. Film można obejrzeć za darmo. Premiera odbyła się 16 maja.

Podobnie było w przypadku filmu "Tylko nie mów nikomu", którego premiera odbyła się w serwisie YouTube, a następnie był także dostępny w kilku telewizjach, w tym Telewizji WP.

d3r8inz

Z uwagi na pandemię koronawirusa kina są nieczynne. Bracia Sekielscy opublikowali swój film w Internecie. ZABAWA W CHOWANEGO (2020) - cały film braci Sekielskich dostępny jest ONLINE.

Zabawa w chowanego - o czym jest film?

"Zabawa w chowanego" to produkcja, która skupia się na wątku, którego nie udało się zamknąć w "Tylko nie mów nikomu". Film braci Sekielskich opowiada o przypadkach pedofilii w kościele katolickim, które były kryte przez kościelnych hierarchów.

- Będzie to wstrząsająca historia dwóch braci wykorzystywanych przez tego samego księdza, który ma na swoim koncie też inne ofiary. Pokażemy, jak próbowano tuszować tę sprawę, jak kościelna hierarchia udawała, że się nic nie dzieje. Będzie też pokazane, jak wyglądają relacje państwo-Kościół na styku prokuratura-kuria - wyjaśniał Sekielski na swojej stronie internetowej.

d3r8inz

Zabawa w chowanego - drugi film braci Sekielskich

"Zabawa w chowanego" to drugi film dokumentalny o pedofilii w kościele katolickim autorstwa braci Sekielskich. Pierwszy - "Tylko nie mów nikomu" został świetnie odebrany przez widzów. Bracia Sekielscy nagrodzeni zostali m.in. Orłem 2020 za najlepszy film dokumentalny, a także otrzymali statuetki w plebiscycie Telekamery. Wygrali też konkurs MediaTORY w kategorii DetonaTOR.

Zobacz też: Wybory 2020. Szczere wyznanie Krzysztofa Gawkowskiego. "Nikt nikomu nie ufa"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3r8inz

Podziel się opinią

Share
d3r8inz
d3r8inz
Więcej tematów