Trwa ładowanie...
d3fbtb0

Z TVP Info do PKN Orlen. Ewa Bugała skomentowała zmianę

Ewa Bugała zamieściła nowy wpis na Twitterze. Po kilku godzinach, od kiedy w mediach pojawiła się informacja o tym, że zaczęła pracę w PKN Orlen. "Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy mnie wspierali i wspierają" - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Bugała ostatnio była szefową redakcji Wiadomości w TVP
Ewa Bugała ostatnio była szefową redakcji Wiadomości w TVP (WP.PL, Fot: Karolina Rogaska)
d3fbtb0

"6 lat pracy w TVP - jako reporterka, prezenterka, szefowa redakcji. Przede mną nowe wyzwania związane także z mediami. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy mnie wspierali i wspierają. Do zobaczenia!" - napisała na Twitterze Bugała.

Przypomnijmy, że "Fakt" poinformował o tym, że Bugała dostała posadę dyrektorską w PKN Orlen. Będzie jej podlegać m.in. biuro prasowe i media korporacyjne. Portal niezalezna.pl podał z kolei, że została rzecznikiem prasowym koncernu. W rozmowie z wPolityce.pl Bugała potwierdziła te doniesienia.

d3fbtb0

Kariera zawodowa

Jesienią 2015 roku Bugała była asystentką reportera w TVP. Wcześniej była związana z TVN-em.

W końcu trafiła do TVP Info. Przypomnijmy, że pojawiały się informacje o tym, że to degradacja zawodowa, a reporterka nie radziła sobie na wcześniejszym stanowisku. Głosy krytyki płynęły też od pracowników stacji.

W czerwcu 2017 roku została szefową redakcji serwisów informacyjnych. Co więcej, dostała też własne pasmo - program "Nie da się ukryć".

d3fbtb0
d3fbtb0

Podziel się opinią

Share
d3fbtb0
d3fbtb0
Więcej tematów