Trwa ładowanie...
d33b71o

Xiaomi gra z WOŚP. Unikatowy model telefonu przekazany na aukcję WOŚP

Xiaomi przekazał na licytację WOŚP jedyny w swoim rodzaju telefon Mi MIX 3 Palace Museum Edition. Cała kwota ze sprzedaży telefonu zostanie przekazana na zakup sprzętu ratującego życie najmłodszych dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Licytacje WOŚP - wyjątkowy telefon od Xiaomi.
Licytacje WOŚP - wyjątkowy telefon od Xiaomi. (East News)
d33b71o

Xiaomi współpracuje z WOŚP

WOŚP i Xiaomi współpracują już kolejny raz. Tym razem aukcja jest jednak o wiele bardziej unikatowa. Na licytację WOŚP Xiaomi przekazało unikatowy model Mi MIX 3 Palace Museum Edition. Smartfon w granatowo-złotych barwach zarówno barwami jak i wzorem nawiązuje do Zakazanego Miasta w Pekinie. Na obudowie telefonu znalazł się postać Xiezhi – hybryda lwa i smoka, symbol sprawiedliwości. Zgodnie z wierzeniami miał on odróżniać dobro od zła, prawdę od fałszu, a także zalety od wad.

Zestaw oddany na licytację WOŚP zawiera telefon Mi MIX 3 Palace Museum Edition wraz z obudową oraz kartę telefoniczną Play Gold.

d33b71o

Licytacja WOŚP – specyfikacja telefonu Xiaomi

Licytacja WOŚP dotyczy telefonu Mi MIX 3 Palace Museum Edition wyposażonego w procesor Qualcomm® Snapdragon™ 845. O szybkość działania tego modelu dba 10GB pamięci RAM. Telefon posiada również Dual Sim, NFC, Corning® Gorilla® Glass 5. Zaletą tego modelu jest system Quick Charge 4.0. Do zestawu dołączona jest ładowarka indukcyjna Qi 18W. Lubiący robić zdjęcia również nie powinni być zawiedzeni. Mi MIX 3 Palace Museum Edition został wyposażony w podwójny aparat 12MP+12MP oraz podwójny przedni aparat 24MP+2MP.

d33b71o

Podziel się opinią

Share
d33b71o
d33b71o
Więcej tematów