Trwa ładowanie...
d406zk1
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
wypadek

Wywróciły się 3 cysterny kolejowe z olejem

Trzy cysterny kolejowe wywróciły się w Koziegłowach k. Poznania na bocznicy. Wyciekł z nich olej opałowy - poinformował dyżurny wielkopolskiej
straży pożarnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wywróciły się 3 cysterny kolejowe z olejem
(PAP)
d406zk1

Na miejscu wypadku pracuje kilkanaście zastępów strażaków. Zajmują się zabezpieczeniem terenu, żeby olej nie zatruł ziemi - poinformował dyżurny straży. Przyczyny wypadku nie są znane. Akcja potrwa całą noc - powiedział. Dodał, że wyciek oleju jest minimalny i nie ma żadnego zagrożenia skażeniem ziemi.

d406zk1

Podziel się opinią

Share

d406zk1

d406zk1
Więcej tematów