ycipk-4n116y
Informacja prasowa
termy maltańskie

Wyspa przygód w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie rozpoczynają sezon letni. W tym okresie największy Aquapark w Polsce przygotował szereg nowości i dodatkowych atrakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyspa przygód w Termach Maltańskich
(Materiały prasowe)
ycipk-4n116y

Jak co roku najgorętszym okresem w funkcjonowaniu Term Maltańskich są wakacje. W ubiegłych dwóch latach Aquapark odwiedziło latem ponad pół miliona osób. W tym czasie Kompleks oferuje zawsze dodatkowe atrakcje i nowości. Nie inaczej jest w tym roku.

Głównym hasłem lata 2019 w Termach Maltańskich jest „Wyspa Przygód”. Na wodnych amatorów rozrywki czeka wiele dodatkowych animacji i zabaw. Dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek przewidziano zajęcia z Afro Dance, które odbywają się zarówno w wodzie jak i na lądzie. Jest to kontynuacja ubiegłorocznego Aqua Fitnessu w zmienionej formie. Osoby, kochające rozrywkę mają możliwość wzięcia udziału w licznych animacjach prowadzonych przez konferansjerów na plaży zewnętrznej. Na wodnym torze przeszkód można sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe i wziąć udział w bitwach morskich. Na najmłodszych czekają piankowe gry XXL oraz konkursy prowadzone na placu zabaw w których można brać udział również z rodziną.

Termy Maltańskie poczyniły również inwestycje na plaży zewnętrznej. Do dyspozycji najmłodszych jest plac zabaw gdzie znajdują się zjeżdżalnie, bujaki, miejsce do wspinania i liczne labirynty. W sąsiedztwie zjeżdżalni oddany został nowy bar plażowy gdzie można skosztować owocowych sałatek oraz ugasić pragnienie zdrowymi koktajlami.

ycipk-4n116y

Od 15 lipca w sąsiedztwie Term Maltańskich będzie można podziwiać Festiwal Rzeźb Piaskowych. Z 500 ton piachu powstanie 8 rzeźb, a tematem przewodnim będą zwierzęta zagrożone wyginięciem. Pierwszą rzeźbę można podziwiać już przed wejściem do Term Maltańskich.

Wszystkie dodatkowe atrakcje oraz imprezy towarzyszące przekładają się na coraz większe zainteresowanie obiektem. 19 czerwca poznański Aquapark odwiedził siedmiomilionowy klient. To kolejny dowód na to, że Termy Maltańskie stają się miejscem, które odwiedzane jest przez Wielkopolan coraz częściej. Nowy sezon letni z pewnością zwiększy liczbę korzystających, którzy na pewno nie będą się nudzić nad poznańską Maltą.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4n116y

ycipk-4n116y
ycipk-4n116y