Trwa ładowanie...

Wypadek w woj. zachodniopomorskim. Zginęło małżeństwo z dzieckiem

• Do zdarzenia doszło na krajowej "3" w woj. zachodniopomorskim • Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką przewożącą złom • Zginęły trzy osoby jadące samochodem osobowym • Niedaleko miejsca wypadku doszło później do kolejnego zdarzenia
Share
Wypadek w woj. zachodniopomorskim. Zginęło małżeństwo z dzieckiem
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
d3eo2w5

Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły w wypadku na drodze S3 w okolicach Wolina (woj. zachodniopomorskie). Auto osobowe zderzyło się tam z ciężarówką. Na drodze policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w samochodzie ciężarowym, ze względu na zły stan ogumienia, pękła opona, a jego kierowca nie opanował pojazdu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym prawidłowo poruszał się samochód osobowy - poinformowała rzeczniczka prasowa policji w Kamieniu Pomorskim sierżant Izabela Trepko.

Auto ciężarowe uderzyło w samochód osobowy, którym podróżowała rodzina z dzieckiem. Trzy osoby podróżujące samochodem osobowym zginęły.

d3eo2w5

Po wypadku droga była zablokowana w obu kierunkach, a policja wyznaczyła objazdy drogą wojewódzką nr 111. Następnie na S3 wprowadzono ruch wahadłowy.

Wieczorem na tej samej drodze, niedaleko miejsca, w którym miał miejsce wypadek z trzema ofiarami śmiertelnymi, doszło do kolejnego zderzenia. Kierowca samochodu osobowego, widząc zablokowaną drogę, chciał skorzystać z objazdu i zaczął zjeżdżać z drogi, wówczas w jego auto uderzył samochód ciężarowy. W tym wypadku poszkodowane zostały cztery osoby: jedna ciężko, trzy lekko - podała rzeczniczka policji.

d3eo2w5

Podziel się opinią

Share
d3eo2w5
d3eo2w5
Więcej tematów