Trwa ładowanie...
d3x7dxu

Wypadek w woj. zachodniopomorskim. Zginęło małżeństwo z dzieckiem

• Do zdarzenia doszło na krajowej "3" w woj. zachodniopomorskim
• Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką przewożącą złom
• Zginęły trzy osoby jadące samochodem osobowym
• Niedaleko miejsca wypadku doszło później do kolejnego zdarzenia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w woj. zachodniopomorskim. Zginęło małżeństwo z dzieckiem
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d3x7dxu

Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły w wypadku na drodze S3 w okolicach Wolina (woj. zachodniopomorskie). Auto osobowe zderzyło się tam z ciężarówką. Na drodze policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w samochodzie ciężarowym, ze względu na zły stan ogumienia, pękła opona, a jego kierowca nie opanował pojazdu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym prawidłowo poruszał się samochód osobowy - poinformowała rzeczniczka prasowa policji w Kamieniu Pomorskim sierżant Izabela Trepko.

Auto ciężarowe uderzyło w samochód osobowy, którym podróżowała rodzina z dzieckiem. Trzy osoby podróżujące samochodem osobowym zginęły.

d3x7dxu

Po wypadku droga była zablokowana w obu kierunkach, a policja wyznaczyła objazdy drogą wojewódzką nr 111. Następnie na S3 wprowadzono ruch wahadłowy.

Wieczorem na tej samej drodze, niedaleko miejsca, w którym miał miejsce wypadek z trzema ofiarami śmiertelnymi, doszło do kolejnego zderzenia. Kierowca samochodu osobowego, widząc zablokowaną drogę, chciał skorzystać z objazdu i zaczął zjeżdżać z drogi, wówczas w jego auto uderzył samochód ciężarowy. W tym wypadku poszkodowane zostały cztery osoby: jedna ciężko, trzy lekko - podała rzeczniczka policji.

d3x7dxu

Podziel się opinią

Share

d3x7dxu

d3x7dxu
Więcej tematów