Trwa ładowanie...
d26ujv2

Wypadek w Urszulinie. Samochód wpadł do rowu, ranne dzieci

Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Urszulin (Mazowieckie). Jak przekazały służby, samochód wypadł z jezdni i wylądował w rowie. W środku znajdowały się dzieci, które trafiły do szpitala. Pierwszą informację otrzymała redakcja Dziejesię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Groźny wypadek. Ranne dzieci w wieku 7 i 10 lat
Groźny wypadek. Ranne dzieci w wieku 7 i 10 lat (East News)
d26ujv2

"W miejscowości Urszulin, na krętym odcinku drogi, w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze samochód wypadł z drogi. Trzy osoby jadące samochodem są ranne" - zaalarmował redakcję Dziejesię pan Piotr.

Wypadek w Urszulinie. Samochód w rowie, ranne dzieci

Do zdarzenia doszło około godziny 7.20. - Rzeczywiście, otrzymaliśmy takie zgłoszenie. Na łuku drogi samochód wypadł z jezdni i wpadł do rowu. Pojazdem podróżowały trzy osoby - relacjonował st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

d26ujv2

Jak dodał strażak, w pojeździe znajdowały się dzieci. - Samochodem kierował mężczyzna. Jechał z dwiema córkami w wieku siedmiu i 10 lat. Siedmiolatka skarżyła się na bóle głowy - poinformował oficer prasowy.

Wypadek w Urszulinie. Ranni w szpitalu

Według informacji straży cała trójka trafiła do szpitala. - Zostali zabrani na badania. W tym momencie trwają jeszcze czynności policji. Od nas na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej - przekazał st. bryg. Tryniszewski.

Droga na miejscu zdarzenia jest już przejezdna.

Wy również macie informację o groźnym zdarzeniu Przekażcie nam ją na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia i nagrania!

d26ujv2

Podziel się opinią

Share
d26ujv2
d26ujv2
Więcej tematów