Trwa ładowanie...

Wypadek na pasach. Błyskawiczna reakcja matki

O włos od tragedii znalazła się matka z dzieckiem przechodząca przez jezdnię w Łobzy. Rozpędzona ciężarówka z impetem uderzyła w tył samochodu, który przepuszczał kobietę na pasach. Jej niebywały refleks uratował sytuację - informuje TVN24.

Share
Wypadek na pasach. Błyskawiczna reakcja matki
Źródło: Youtube.com, Fot: screen
dwp01wh

Wszystko uchwycił uliczny monitoring. Ulica Kościelna w Łobzy. Kobieta trzymająca dziecko za rękę czeka, aby przejść przez jezdnię. Postanowił umożliwić jej to kierowca opla, który zatrzymał się przed pasami. Chwile grozy nastąpiły, gdy kobieta weszła na drogę.

Samochód ciężarowy znienacka uderzył z impetem w tył opla, który przepuszczał matkę z dzieckiem, posyłając samochód do przodu. Siła uderzenia była tak wielka, że zatrzymał się dopiero za pasami.

Ta historia nie skończyła się tragedią tylko dzięki błyskawicznej reakcji matki, która zawczasu dostrzegła zagrożenie. W ostatniej chwili złapała pociechę i odciągnęła ją na chodnik.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci przyjechali do stłuczki i ukarali mandatem 21-letniego Michała D., mieszkańca powiatu świdnickiego. To on prowadził ciężarówkę, która uderzyła w opla, informuje TVN24.

dwp01wh

Podziel się opinią

Share
dwp01wh
dwp01wh
Więcej tematów