Trwa ładowanie...
d3m7ne7

Wypadek na autostradzie A2 i fatalne warunki drogowe. Korek ma kilkanaście kilometrów

Trzy samochody zderzyły się na autostradzie A2, pomiędzy węzłami Pruszków i Konotopa. Korek miał kilkanaście kilometrów długości - informuje TVN Warszawa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na autostradzie A2 i fatalne warunki drogowe. Korek ma kilkanaście kilometrów
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d3m7ne7

Do zderzenia doszło w czwartek rano około godziny 6.30. Zablokowany był całkowicie jeden pas jezdni w kierunku Warszawy.

Z informacji policji wynika, że hyundai wpadł w poślizg i uderzył w volkswagena. Ten odbił się i zderzył ze scanią.

Służby ostrzegają, że fatalne warunki drogowe są niemal w całej Polsce, szczególnie w Zachodniopomorskiem, w Wielkopolsce, na Mazowszu i na Dolnym Śląsku. To wynik obfitych opadów śniegu, które wystąpiły w nocy w całej Polsce. W Warszawie leży kilkucentymetrowa warstwa białego puchu. Ale to nie koniec - dziś również ma padać, a na wschodzie kraju i w Karpatach mogą wystąpić zawieje - ostrzega IMGW.

d3m7ne7

W powiecie kołobrzeskim autobusy dowożące dzieci do szkół nie wyjechały na trasy. - Jeśli nie macie jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły, zostańcie w domu - apelują do uczniów władze powiatu kołobrzeskiego.

Na lokalnych drogach leżą śniegowe zaspy. Najtrudniej jest w okolicach Gościna, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Drzonowa i Rymania. Główne drogi są przejezdne, ale powiatowych i gminnych nie udało się odśnieżyć, zwłaszcza, że śnieg z pól zawiewał porywisty wiatr. W nocy strażacy wyciągali auta z zasp.

d3m7ne7

Podziel się opinią

Share

d3m7ne7

d3m7ne7
Więcej tematów