Trwa ładowanie...
d2jxutf

Wypadają z drogi i wjeżdżają pani Karinie do ogródka. "To już 15. raz"

Ogromny pech? To mało powiedziane. Pani Karina mieszka przy łuku drogi wojewódzkiej 423 w Rozwadzy. Szarżujący kierowcy regularnie wypadają z trasy i lądują w jej ogródku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozwadza. Właścicielka posesji regularnie musi naprawiać ogrodzenie.
Rozwadza. Właścicielka posesji regularnie musi naprawiać ogrodzenie. (Archiwum prywatne, Radio Opole)
d2jxutf

Sprawa dotyczy województwa opolskiego. Tylko w ostatnim miesiącu dwa auta wypadły z drogi i "wylądowały" w ogródku pani Kariny. - Ostatni wypadek był w piątek w nocy – mówi w rozmowie z Radiem Opole poszkodowana kobieta.

Zdradza, że odkąd mieszka w tym miejscu, do podobnych zdarzeń dochodziło już 15 razy.

d2jxutf

Relacjonuje, że kierowcy tracą kontrolę nad autem, wjeżdżają na wysoki krawężnik, a ich auta zatrzymują się dopiero na jej posesji.

- Ostatnio brakowało kilku milimetrów, aby jeden z nich wjechał prawie do domu - podkreśla pani Karina.

WIDEO: PiS składa protesty wyborcze. Minister Muller wyjaśnia

Radio Opole zapytało o sprawę Zarząd Dróg Wojewódzkich. Rzecznik instytucji stwierdził, że stan techniczny jezdni jest dobry, a zakręty prawidłowo wyprofilowane. - Wydaje się, że główną i jedyną przyczyną tych wszystkich wypadków jest nadmierna prędkość - ocenił.

d2jxutf

Poszkodowana kobieta zdradza, że wypadki to nie jedyny problem. Zaznacza, że zdarza się, iż policja nie zleca usunięcia pojazdów, bo nie stwarzają one zagrożenia w ruchu. Jak twierdzi, ostatnio rozbite auto tarasowało jej wejście do domu przez aż 3 dni. Musiała więc używać tylnych drzwi. "Dopiero interwencje dziennikarzy spowodowały, że przyjechała laweta" - czytamy.

Źródło: Radio Opole

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jxutf

Podziel się opinią

Share
d2jxutf
d2jxutf
Więcej tematów