Trwa ładowanie...
d3srtg4

Władysław Frasyniuk: Schetyna potraktował Kidawę-Błońską instrumentalnie

Działacz opozycji PRL Władysław Frasyniuk nie zostawił na kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej suchej nitki. Stwierdził nawet, że Grzegorz Schetyna jest podobny do Jarosława Kaczyńskiego, ale to prezes PiS lepiej trafia do mediów i wyborców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Władysław Frasyniuk.
Władysław Frasyniuk. (East News)
d3srtg4

Ciemne chmury nad Grzegorzem Schetyną (szefem PO). Po serii negatywnych opinii wypowiadanych przez działaczy własnej partii, teraz lider opozycji został ostro skrytykowany przez Władysława Frasyniuka.

W rozmowie z TOK FM działacz opozycji z czasów PRL stwierdził, że kampania KO pozostawiała wiele do życzenia. - Szlag mnie trafiał, jak na to patrzyłem - stwierdził. Dodał, że przesunięcie Krzysztofa Brejzy ze sztabu wyborczego było poważnym błędem.

d3srtg4

Frasyniuk ocenił, że Grzegorz Schetyna jest idealnym liderem PO, ale dla wszystkich innych partii, a nie Platformy Obywatelskiej.

- Jest tak podobny do Kaczyńskiego, że aż trudno znaleźć różnicę. Nawet sposób zarządzania partią jest ten sam - powiedział. Później dodał, że prezes PiS ma jednak przewagę, ponieważ "snuje opowieść o Polsce swoich marzeń i przyciąga media".

Publicyści: Schetyna rozdaje pocałunki śmierci

d3srtg4

Frasyniuk podkreślił, że w kampanii wyborczej to Prawo i Sprawiedliwość wypadło znacznie lepiej od opozycji. Winy upatrywał głównie w działaniach Schetyny, który nawet gdy próbował się schować, robił to nieskutecznie.

- Schetyna tylko na niby skrył się za Małgorzatą Kidawą-Błońską - powiedział oceniając, że lider PO potraktował koleżankę z partii "instrumentalnie".

Na koniec zaznaczył, że również kandydatka PO na premiera wypadła słabo i pokazała, że "nie ma temperamentu". - Nie znam żadnego porywającego zdania pani Kidawy-Błońskiej – podsumował.

d3srtg4

Źródło: TOK FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d3srtg4

d3srtg4
d3srtg4
Więcej tematów