Trwa ładowanie...
d1wefno

Wyniki wyborów 2020. Rafał Trzaskowski odpowiada Andrzejowi Dudzie

Wyniki wyborów 2020. Prezydent Andrzej Duda zaprosił Rafała Trzaskowskiego wraz z małżonką do Pałacu Prezydenckiego na godz. 23:00. Rafał Trzaskowski chwilowo odrzucił propozycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyniki wyborów 2020. Rafał Trzaskowski
Wyniki wyborów 2020. Rafał Trzaskowski (PAP)
d1wefno

Prezydent Andrzej Duda w przemówieniu po ogłoszeniu wstępnych wyników wyborów prezydenckich złożył Rafałowi Trzaskowskiemu niespodziewaną propozycję. - Zapraszam do Pałacu Prezydenckiego Rafała Trzaskowskiego wraz z małżonką na godzinę 23, żebyśmy sobie podali rękę i żeby ten uścisk zakończył tę kampanię – mówi Andrzej Duda.

Rafał Trzaskowski odpisał m.in. na Twitterze. "Nasze wspólne spotkanie to dobry pomysł, Panie prezydencie. Dziękuję. Najodpowiedniejszym momentem wydaje się czas zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów przez PKW" – napisał.

Jak wynika z exit poll IPSOS dla TVN, TVP i Polsatu, za TVN24.pl, Andrzej Duda zdobył 50,4 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski - 49, 6 proc. Frekwencja wyniosła 68,9 proc. Wszystko wskazuje na to, że będzie ona rekordowa. W 1995 roku frekwencja w wyborach prezydenckich wyniosła 68,23 proc.

Widzisz coś interesującego lub nietypowego podczas wyborów? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik przez dziejesie.wp.pl

d1wefno

Podziel się opinią

Share

d1wefno

d1wefno
Więcej tematów