Trwa ładowanie...

Wykład u o. Rydzyka to "uroczystość państwowa"? Zaskakujące słowa wiceministra. Na Twitterze zawrzało

- Minister Macierewicz jechał z jednej uroczystości o charakterze państwowym na inną uroczystość o charakterze państwowym - powiedział na antenie Radia Zet Jarosław Sellin, odnosząc się do niedawnego karambolu z udziałem szefa MON. Były minister obrony narodowej, Tomasz Siemoniak, nie kryje zdumienia. Podobnie jak inni internauci.

Share
Wykład u o. Rydzyka to "uroczystość państwowa"? Zaskakujące słowa wiceministra. Na Twitterze zawrzało
Źródło: PAP, Fot: Leszek Szymański
d3qm6if

Do wypadku doszło dwa tygodnie temu w Lubiczu Dolnym. Zderzyło się kilka samochodów, w tym dwa auta z kolumny szefa MON, który wracał z sympozjum "Oblicza dumy Polaków", zorganizowanego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Ministrowi nic się nie stało, wsiadł do trzeciego auta, które nie ucierpiało w karambolu i wrócił do Warszawy, gdzie jeszcze tego dnia wieczorem wziął udział w gali przyznania prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu nagrody Człowiek Wolności tygodnika "wSieci".

d3qm6if

"Dobrze wiedzieć, że wykład w uczelni ojca Rydzyka i nagroda jednego z tygodników to uroczystości o charakterze państwowym. W #PaństwoPiS" - komentuje na Twitterze Siemoniak.

Wtórują mu internauci, którzy piszą: "normalnie jak w PRL, "relacja partia-państwo wg PiS to czysty leninizm, "jakaś paranoja, tego się po prostu nie da słuchać. Minister oszalał?".

"A były odczytane apele poległych?" - ironizuje dosadnie jeden z internautów.

d3qm6if

Podziel się opinią

Share
d3qm6if
d3qm6if
Więcej tematów