Trwa ładowanie...

Wybory prezydenckie 2020. Władysław Kosiniak-Kamysz z internetową "carte blanche"

Wszyscy chętni do zapoznania się z wizją kandydata PSL w wyborach prezydenckich mogą odwiedzić jego stronę internetową. Problem jest jeden - oprócz zdjęcia Władysława Kosiniaka-Kamysza użytkownik niczego innego na niej nie znajdzie.

Wybory prezydenckie 2020. Władysław Kosiniak-Kamysz z internetową "carte blanche"Źródło: East News, fot: Beata Zawrzel/REPORTER
d192r4s
d192r4s

Strona internetowa Władysława Kosiniaka-Kamysza istnieje od 5 lat. W 2015 roku ówczesny minister odpowiedzialny za politykę społeczną w rządzie PO-PSL, zachęcał do jej odwiedzania, aby zapoznać się z "propozycjami programowymi".

Teraz jednak internauci wchodząc pod adres: http://kosiniakkamysz.pl/ nie zobaczą niczego innego jak dużego zdjęcia kandydata PSL na Stadionie Narodowym. Brak jest programu, czy chociażby podstrony kontaktowej, nie wspominając już o informacji "strona w budowie".

Najprawdopodobniej szczegóły dotyczące programu, a także zaktualizowanie strony o nowe treści zostaną ujawnione 29 lutego. Wtedy w Rzeszowie odbędzie się konwencja Kosiniaka-Kamysza. - Będzie można zobaczyć kandydata na prezydenta, który przedstawi wizję swojej prezydentury, swojego państwa, nie z promptera, tylko z serca i z głowy płynącą - zapowiedział Piotr Zgorzelski z PSL-Koalicji Polskiej.

Zobacz też: Wybory prezydenckie 2020. Znikające wpisy Andrzeja Dudy. Adam Bielan wyjaśnia

- To będzie inne przemówienie niż pozostałych kandydatów, którzy muszą się posiłkować wynalazkami technicznymi. Ta konwencja otworzy cykl spotkań programowych. Później odbędzie się jeszcze konwencja Koalicji Polskiej - dodał w rozmowie z TOK FM wicemarszałek Sejmu.

PSL
Źródło: PSL

Wybory prezydenckie 2020. Długa lista kandydatów

Zgodnie z rozporządzeniem Marszałek Sejmu wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Jeśli w pierwszej turze żaden z kandydatów nie uzyska bezwzględnej większości, konieczne będzie przeprowadzenie drugiej tury. Ta wypada 24 maja.

d192r4s

Gotowość wzięcia udziału w wyścigu o Pałac Prezydencki zapowiedzieli już: urzędujący prezydent Andrzeja Duda, wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (PO), przewodniczący PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak (Konfederacja), Szymon Hołownia (niezależny) oraz Robert Biedroń z Lewicy. Do stawki ostatnio dołączyli także: Mirosław Piotrowski, Andrzej Voigt, Paweł Tanajno oraz Piotr Wroński

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d192r4s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d192r4s
Więcej tematów