Trwa ładowanie...

Wybory prezydenckie 2020. "Mój dom". Nowy, biograficzny i osobisty spot wyborczy Rafała Trzaskowskiego

Sztab kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta przygotował pierwszy telewizyjny spot wyborczy z udziałem Rafała Trzaskowskiego. Polityk w osobistym przesłaniu mówi o rodzinie, przyjaciołach, swoim dzieciństwie i życiu politycznym. - Takiego Rafała wyborcy nie mieli jeszcze szansy poznać - mówią Wirtualnej Polsce współpracownicy Trzaskowskiego.

Share
Wybory prezydenckie 2020. "Mój dom". Nowy, biograficzny i osobisty spot wyborczy Rafała Trzaskowskiego
Źródło: WP
d2q8rz3

Spot trwa ponad minutę (w telewizjach będzie emitowany w skróconej wersji). Narratorem jest w nim sam kandydat na prezydenta.

Trzaskowski opowiada w krótkim filmie o swoich korzeniach; pokazuje, gdzie mieszka, jakim samochodem jeździ. Mówi o swoich dzieciach, żonie, rodzicach, karierze politycznej, działalności w antykomunistycznym podziemiu.

d2q8rz3

Cały spot to kadry zbudowane z prywatnych zdjęć kandydata na prezydenta. Można go obejrzeć poniżej:

Jak podkreślają współpracownicy Rafała Trzaskowskiego, z którymi rozmawialiśmy, spoty biograficzne odgrywają dużą rolę w kampaniach wyborczych - zwłaszcza prezydenckich. Przybliżają kandydata wyborcom, mają duży potencjał "wiralny". Są dobrym uzupełnieniem aktywności kandydata "w terenie".

- Żaden z kandydatów nie przygotował w tej kampanii takiego spotu - mówi Wirtualnej Polsce czołowy sztabowiec prezydenta Warszawy.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2q8rz3

Podziel się opinią

Share
d2q8rz3
d2q8rz3
Więcej tematów