Trwa ładowanie...
d4meogw

Wybory parlamentarne: okręgi, listy, kandydaci do sejmu – Piła

Okręg wyborczy nr 38 zlokalizowany jest w województwie wielkopolskim. Jego główna siedziba mieści się w Pile. Swoim obszarem obejmuje miejscowości z następujących powiatów: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, wągrowiecki, wolsztyński i złotowski.

Share
d4meogw

Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała 144 kandydadów do Sejmu z tego okręgu. 25 października powalczą oni o 9 mandatów poselskich.

Trzykrotnie w przeszłości najwięcej głosów w okręgu nr 38 zdobywał komitet Platformy Obywatelskiej – w roku 2005, 2007 i 2011. Wcześniej wybory wygrała koalicja SLD-UP (rok 2001).

Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 38:

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Maks Kraczkowski
  2. Krzysztof Łapiński
  3. Marta Kubiak
  4. Grzegorz Piechowiak
  5. Andrzej Okpisz
  6. Witold Perski
  7. Jerzy Wierzchowiecki
  8. Halina Sobota
  9. Antoni Janik
  10. Maria Przybylska
  11. Ewa Piechowiak
  12. Marcin Porzucek
  13. Bogdan Fleming
  14. Jerzy Podmokły
  15. Dorota Jaśkowiak
  16. Anna Dziarmaga
  17. Marcin Stróżyński
  18. Iwona Fidurska

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  1. Maria Janyska
  2. Jakub Rutnicki
  3. Killion Munyama
  4. Jacek Bogusławski
  5. Anna Raca
  6. Zbigniew Ajchler
  7. Grzegorz Owczarzak
  8. Stanisław Chmielewski
  9. Małgorzata Karwacka
  10. Iwona Kostrzewa-Lewińska
  11. Arkadiusz Dolecki
  12. Małgorzata Jagiełlowicz
  13. Sławomir Przybylak
  14. Przemysław Nitschka
  15. Roman Trzęsimiech
  16. Anna Pospieszna
  17. Grzegorz Bogacz
  18. Beata Dudzińska

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem

  1. Anna Siuda
  2. Michał Kościukiewicz
  3. Julianna Kulupa
  4. Kamil Bocian
  5. Marta Beszterda
  6. Dawid Wachowski
  7. Anna Rachwał
  8. Leszek Zasiński
  9. Elżbieta Orechwo-Wachowska
  10. Jakub Mięsikowski
  11. Hanna Zagulska

Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN

  1. Piotr Wawrzyniak
  2. Rafał Konopka
  3. Marcin Dębski
  4. Agata Ostaszewska
  5. Przemysław Pruciak
  6. Waldemar Andrzejewski
  7. Gracjan Barnaś
  8. Mirosława Jędruch
  9. Jarosław Rolewski
  10. Aneta Mikołajczak
  11. Magdalena Macioszek
  12. Michał Gałman
  13. Katarzyna Nowak
  14. Bartosz Górniak
  15. Marlena Pawlak
  16. Piotr Olejniczak
  17. Karolina Chojan
  18. Brajan Jankowski

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Krzysztof Paszyk
  2. Ryszard Napierała
  3. Ryszard Goławski
  4. Irena Wojciechowska
  5. Julian Mazurek
  6. Andrzej Wita
  7. Dominika Koczorowska
  8. Barbara Adamczak
  9. Ryszard Urbański
  10. Tomasz Kranc
  11. Agnieszka Magnucka
  12. Eugeniusz Kucner
  13. Andrzej Bobrowski
  14. Jan Pikulik
  15. Agnieszka Mrotek
  16. Maciej Chałupka
  17. Katarzyna Rolla
  18. Renata Małecka

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

  1. Romuald Ajchler
  2. Jan Lus
  3. Anna Wilk-Baran
  4. Adam Cukier
  5. Krzysztof Ostrowski
  6. Wiesław Cygan
  7. Elżbieta Jurczyńska
  8. Paweł Bęben
  9. Czesław Korycki
  10. Jarosław Libera
  11. Barbara Ksycka
  12. Ryszard Żebryk
  13. Aleksander Kołodziej
  14. Judyta Rejdukowska
  15. Sebastian Tuliński
  16. Ludmiła Jachimowicz-Kosiorek
  17. Agnieszka Grzechowiak

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukikz’15”

  1. Błażej Parda
  2. Maciej Bieniek
  3. Daria Nawrot
  4. Lena Jabłońska
  5. Małgorzata Jędrych
  6. Justyna Wojciechowska
  7. Mieczysław Góra
  8. Wiesław Darul
  9. Julita Łukaszewska
  10. Dariusz Dudkiewicz
  11. Paweł Rydzewski
  12. Cyprian Wieczorek
  13. Jacek Jabłoński
  14. Paulina Bojko
  15. Czesław Jopek
d4meogw

Lista nr 8: Komitet Wyborczy [Nowoczesna](https://wiadomosci.wp.pl/nowoczesna-6032709991109761c) Ryszarda Petru

  1. Bartosz Adaszewski
  2. Marcin Brambor
  3. Elżbieta Witucka
  4. Piotr Keil
  5. Renata Pyżalska
  6. Dawid Haase
  7. Krystyna Kmieciak
  8. Jacek Dembski
  9. Piotr Lorek
  10. Kinga Jahnz
  11. Anna Ściubeł
  12. Michał Szcześniak
  13. Przemysław Kowalczewski
  14. Marta Skwara
  15. Monika Dolecka-Jankiewicz
  16. Łukasz Mańka
  17. Michał Ferlak
  18. Mirosław Moskalewicz

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

  1. Zbigniew Kubicki
  2. Paweł Sobczak
  3. Mirela Lach
  4. Piotr Kobus
  5. Beata Przybylak
  6. Tomasz Częścik
  7. Eryk Nadworny
  8. Alicja Ert-Zięba
  9. Magdalena Kózka
  10. Joanna Maleńczyk
  11. Krzysztof Rzeszutko
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4meogw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4meogw
d4meogw
Więcej tematów