Trwa ładowanie...
d4ju1q7

Wybory 2020. Rafał Trzaskowski zgadza się na debatę z Andrzejem Dudą. "Ja stawiam sprawę jasno"

TVN, TVN24 oraz największe polskie portale: WP i Onet zaprosiły Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej. Kandydat Koalicji Obywatelskiej potwierdził już swój udział. "Chciałem debaty, chcę debaty, będę na debacie"- napisał w mediach społecznościowych Trzaskowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Rafał Trzaskowski zapowiedział wzięcie udziału w debacie prezydenckiej 2 lipca
Wybory 2020. Rafał Trzaskowski zapowiedział wzięcie udziału w debacie prezydenckiej 2 lipca (East News)
d4ju1q7

Multimedialna debata, do której zaproszeni zostali Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski zaplanowana jest na czwartek (2 lipca, start godzina 19.25). Prowadzić ją będą wspólnie: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Andrzej Stankiewicz (ONET) i Marek Kacprzak (WP).

Udział w panelu potwierdził już kandydat KO Rafał Trzaskowski. Polityk opublikował z tej okazji nowy wpis.

"Właśnie otrzymałem zaproszenie na bezpośrednią debatę z Andrzejem Dudą przed II turą wyborów prezydenckich. Miałaby się odbyć w czwartek, 2 lipca, a zorganizować chcą ją wspólnie TVN, TVN24, Onet i WP. Ja stawiam sprawę jasno - chciałem debaty, chcę debaty, będę na debacie!" - napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Wybory 2020. WP, TVN i Onet zapraszają na debatę prezydencką

Debata odbędzie się wedle precyzyjnie ustalonych zasad. O kolejności odpowiedzi na pytania, zabierania głosu w podsumowaniu, czy też miejscu w studiu, decydować będzie losowanie. Formuła debaty przewiduje pytania dziennikarzy, riposty, wzajemne pytania, pytania od widzów oraz wolne oświadczenia kandydatów.

d4ju1q7

Każda redakcja zbierze pytania od widzów i internautów. Debata będzie dostępna na wszystkich najważniejszych platformach TVN, WP oraz Onetu, a także na Twitterze, Facebooku i YouTube. Sygnał debaty nieodpłatnie udostępniony zostanie także wszystkim innym zainteresowanym mediom.

 WP
(WP)

Zobacz też: Wybory 2020. Czym jest cisza wyborcza - PKW

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ju1q7

Podziel się opinią

Share
d4ju1q7
d4ju1q7
Więcej tematów