Trwa ładowanie...
d1micd9

Wybory 2020. WP, TVN i Onet zapraszają na wspólną debatę prezydencką

TVN, TVN24 i największe polskie portale: ONET oraz WP zapraszają Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2020. Zapraszamy na wspólną debatę
Wybory prezydenckie 2020. Zapraszamy na wspólną debatę (East News)
d1micd9

Multimedialna debata planowana jest na czwartek (2 lipca, start godzina 19.25). Prowadzić ją będą: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Andrzej Stankiewicz (ONET) i Marek Kacprzak (WP).

Debata odbędzie się wedle precyzyjnie ustalonych zasad. O kolejności odpowiedzi na pytania, zabierania głosu w podsumowaniu, czy też miejscu w studiu, decydować będzie losowanie. Formuła debaty przewiduje pytania dziennikarzy, riposty, wzajemne pytania, pytania od widzów oraz wolne oświadczenia kandydatów.

Każda redakcja zbierze pytania od widzów i internautów. Debata będzie dostępna na wszystkich najważniejszych platformach TVN, WP oraz Onetu, a także na Twitterze, Facebooku i Youtubie. Sygnał debaty nieodpłatnie udostępniony zostanie także wszystkim innym zainteresowanym mediom.

d1micd9

Odpowiadając na gotowość Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego do wzięcia udziału w debacie, wierzymy, że transmitowana w wielu mediach tradycyjnych i internetowych debata ułatwi milionom widzów i użytkowników podjęcie świadomej oraz odpowiedzialnej decyzji w wyborach.

W poniedziałek po południu Trzaskowski potwierdził swój udział w debacie.

Piotr Mieśnik (WP)
Bartosz Węglarczyk (ONET)
Michał Samul (TVN, TVN24)

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1micd9

Podziel się opinią

Share
d1micd9
d1micd9
Więcej tematów